Diyet Listeleri

( Yedikçe Zayıflayın ) — Yağ Yakan Besinler Nelerdir ? —

17 Kasım 2013

Dünyada ki tüm ilaçların ham maddesi aslında bitkilerdir. Zira tüm hastalıklarımızın ve sıkıntılarımızın çözümü doğada saklıdır.Öyle ki artık son incelemeler ile yedikçe kilo verebileceğiniz yöntemler ortaya çıktı. Çünkü doğadaki bazı besinler siz onları yedikçe vücudunuzdaki yağ yakımını arttırıyor böylece ne kadar fazla yerseniz o kadar daha fazla zayıflıyorsunuz. Bu yağ yakıcı besinleri özellikle diyet yaparken tüketirseniz diyetinize oldukça büyük katkısı olur.

Yağ Yakan Yedikçe Zayıflayan Besinler Listesi

  1. Ananas : Tropikal bir meyve olduğu için fazla tüketmediğimiz ananas aslında oldukça yağ yakan bir besindir. Fiyatının ucuzluğu ve yağ yakma oranının yüksekliği ile mutlaka tüketmeniz gereken bir besindir.
  2. Yeşil Çay: Yeşil çay son zamanlarda bayanlar arasında oldukça moda. Ancak moda olmasının da haklı bir sebebi var zira yemeklerden 15 dakika sonra içeceğiniz bir bardak yeşil çay yağ yakımında oldukça faydalı olacaktır.
  3. Somon Balığı: Ülkemizde tutulmasa da özellikle Norveç gibi ülkelerden gelen somon balığı yüksek Omega 3 içerdiğinden dolayı hem sizi zinde tutar hem de yağ yakım oranınızı yükseltir.
  4. Kahve: Türk kahvesinin 40 yıl hatırı vardır şimdi bu hatır daha da yükselecek çünkü yemeklerden sonra içilen bir fincan Türk kahvesi inanılmaz bir yağ yakıcıdır.
  5. Baharatlar: Yemeklerimizin içine attığımı baharatlar sadece aroma vermekle kalmıyor ayrıca çok iyi birer yağ yakıcılardır. Özellikle nane, kekik, kırmızı biber, sumak ve karabiber mutlaka yemeklerinizde bulunması gereken baharatlardır.

Bir önceki yazımız olan Vişne Suyu Diyeti – Yeni Teknik İle Kolayca Zayıfla başlıklı makalemizde ahmet maranki vişne diyeti, diyette vişne ve vişne diyeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Diyetteyken Yenilmesi Yasak Yiyecekler hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun