Diyet Listeleri

Vişne Suyu Diyeti – Yeni Teknik İle Kolayca Zayıfla

17 Kasım 2013

Gün geçmiyor ki diyetisyenler yeni bir yöntem buluyor. İnsanlar hızlanan hayatla birlikte klasik diyetlerin ötesinde farklı ve etkili diyet aramaya başladılar. Diyetisyenlerde farklı besinlerin farklı özelliklerini keşfetmeye başladılar. Bunlardan biri de “Vişne Suyu”. Burada bahsedilen Vişne suyu elbette evde sıkılmış %100 doğal şeker katılmamış vişne olmalı. Vişne suyunun sadece tok tutma özelliği yok ayrıca ağrılarınızı kesiyor ve yağ yakmanıza da sebep oluyor.

250 ml vişne suyu yaklaşık 130 kcal. Bu oldukça mantıklı bir rakam ve kilo almanızı engelleyecek bir orandır. Peki bu Vişne suyu diyetini nasıl yapacağız. Aslında bu diyette mantık vişne suyu içerek var olan yeme alışkanlıklarınızdaki yemek yeme oranlarını yani porsiyonları azaltmak ve tok kalma sürenizi uzatmak.

Her öğünden önce 1 bardak taze sıkılmış vişne suyu içeceksiniz. Vişne suyunu içtikten sonra ise yaklaşık olarak 15 dakika bekleyeceksiniz. Ve yemeniz gereken öğünü yiyeceksiniz. Ancak zaman geçtikte daha az besin tüketerek daha çabuk doyduğunuzu hissedeceksiniz.

 

Bir önceki yazımız olan ( Yedikçe Zayıflayın ) — Yağ Yakan Besinler Nelerdir ? — hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun