Ev Yapımı Tedaviler

Soğan ile Yapılmış Özel Zayıflatıcı Tarif

8 Kasım 2014

Kilo vermek ve formunu korumak için pahalı programlara katılmak, şok diyetleri uygulayarak sağlığımızdan olmak ya da her yerde bulamayacağımız malzemelerin peşinde koşmak zorunda değiliz. Herkesin evde kendi kendine hazırlayabileceği oldukça basit ve bir o kadar etkili kürler sayesinde kısa sürede ideal forma kavuşmak zor değil. Kilo vermek için özel ev yapımı kür tarifi birçok internet sitesinde farklı uzmanlar tarafından farklı içerikler ile sizlere sunuluyor. Evdeki malzemeleri kullanarak hazırlanan bu kürler ayrıca aç kalma derdini de ortadan kaldırdığı için kilo vermek ve şekle girmek zahmetsiz bir süreç olarak gerçekleşiyor. Bu kürler içinde özellikle soğan kürünün oldukça popüler olduğunu söyleyebiliriz. Hatta doğru uygulandığı takdirde krem şeklinde hazırlanan bu kürün bir hafta gibi kısa bir süre içinde beş kilo kadar kayıp verdirdiğini söylemek de yanlış olmayacaktır.

Soğan Kürü Kremi hazırlamak

2 tane soğanı rendeleyerek suyunu iyice süzün. Bu soğan suyunun içine limon suyu, bal ve elma sirkesi ekleyerek bir karışım elde edin. Bu karışımı her yemek öncesi yarım çay bardağı kadar tüketir ve bir hafta devam ettirirseniz hafta sonunda mucizevi etkisine gözlerinizle tanık olacaksınız.

Soğan kürünü uyguladığınız hafta boyunca beslenme düzeninizde de bazı programlamalar yapmalısınız. Öncelikle bu kür boyunca gün içinde iki öğün tüketmeniz gerektiğini ekleyelim. Bu durumda sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini devam ettirerek öğlen yemeğini geçiştirmeniz gerekiyor. Eğer öğlen saatinde açlık hissederseniz bu durumu iki adet yeşil elma ile bastırmayı deneyebilirsiniz. Kahvaltıda tükettiğiniz ekmek 2 adeti geçmemeli. Ayrıca şekerli gıdalardan da bu süre boyunca uzak durmalısınız. Akşam yemeğinde ise ekmek yemenin yasak olduğu bu program boyunca akşam yemeklerinde ızgara ya da fırında tavuk yiyebilirsiniz.

Soğan Suyunun Faydaları

Bir önceki yazımız olan Türk Kahvesi İle Mucize Zayıflama Tarifi Bu Yazımızda başlıklı makalemizi de incelemek isteyebilirsiniz.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun