Diyet Listeleri

Sıkı Kalçalar İçin Egzersiz Hareketleri Videoları

17 Kasım 2013

Kalça bölgeleri özellikle bayanların en önem verdiği bölgelerden biridir. Her bayanın hayalinde sıkı kalçalara sahip olmak vardır. Ancak bu bölgeler kilo alındığında ilk yağ toplayan bölgelerdir. Bundan dolayı sıkı kalçalara sahip olmak kolay değildir. Güzel kalçalarınız olsun istiyorsanız sadece diyet yapmak yeterli olmaz ayrıca değişik kalça egzersizleride yapmak zorundasınız. Bu yazımızda bu konudan bahsedip sıkı kalçalara sahip olmak için hangi hareketleri yapmanız gerektiğinin videosunu vereceğiz.

Isınma Turları:

Şimdi anlatacağımız hareketi her gün düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. İlk olarak yere yüzünüz yere bakacak şekilde boyunca uzanıyorsunuz. Daha sonra ellerinizi poponuzun üstüne koyuyorsunuz. Bu şekilde 15 defa ileri geri açma germe hareketi yapıyorsunuz.

Kalça Sıkılaştırma Hareketi:

Bu hareketimizde yere sırt üstü uzanıyorsunuz. Bacaklarınızı havaya kaldırıyorsunuz ve ayaklarınız tavana doğru bakıyor.  Videoda gördüğünüz şekilde bu hareketi 20 kez tekrarlıyorsunuz.

Ebru Şallı’nın Kalça Eritme Egzersizi

Ebru Şallı son zamanlarda bölgesel zayıflama konusunda neredeyse Türkiye’de sayılı isimlerden birisidir. Bu video bir çok bayanda oldukça işe yaramıştır.

 

Bir önceki yazımız olan 1 Ayda Tam 10 Kilo Verdiren Dukan Diyeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan ( Şok Diyet ) — 3 Günde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi — başlıklı makalemizde 3 günde 5 kilo, 3 günde 5 kilo kadınlar kulübü ve 3 günde 5 kilo nasıl verilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun