Diyet Listeleri

Ender Saraç Hurma Diyeti

26 Ekim 2014

Doğa bizi mucizeleri ile her geçen gün şaşırtmaya devam ediyor, hiç aklınıza gelmeyecek olan bir meyvenin zayıflamaya ne kadar faydası olduğunu duyunca inanamayacaksınız. Hurma bu meyve, aslında içinde çok fazla kalorisi ve şekerinin olduğunu düşündüğümüz hurmada sadece 29 kalori bulunması çok enteresan değil mi? İçindeki vitaminlerle oldukça zengin besin değerine sahip olan hurmadan Ender Saraç zayıflamada yardım alıyor. Günde yenilecek birkaç tane hurma bile gün boyu tok kalmanızı sağlayacak kadar etkilidir. Hurma diyeti ile 1 hafta içinde 3 kilo veren bile vardır, en az kilo veren 1 kilo verdiğini söylemiştir, hafta baz alınınca rakamlar hiç de fena değil.

Bu diyetin ana maddeleri hurma ve yoğurttur, yoğurdu kendiniz de tutabilirsiniz ki böylesi çok daha iyi ve sağlıklı olur, veya hazır yoğurtlardan yağsız olanını satın alabilirsiniz. 1 haftalık diyet listenizi tek, tek sıralamaya gerek yok çünkü çok kolay, unutulacak gibi değil, sabah, öğle ve akşam 1 kase yoğurtla birlikte 7 tane hurma yiyorsunuz. Bu listeye sadık kaldığınızda 1 haftada siz bakalım kaç kilo vereceksiniz? Bağırsakları gayet güzel çalıştıran hurma aynı zamanda bağışıklık sistemini de güçlendirici özelliğe sahiptir. Metabolizma hızla çalışmaya başlayınca vücuttaki yağlarınızın yakılması da çabuklaşacaktır.

Hurma bulmak ülkemizde hiç de zor değil, neredeyse tüm aktar ve çerezcilerde değişik kalitelerde hurma bulabilirsiniz, fiyatı değil, içeriğidir önemli olan, siz hangisini alabiliyorsanız sizin için en güzeli odur. Yoğurt zaten muhteşem bir gıdadır, devamlı yoğurt tüketenler uzun ömürlü olurlar. Zayıflamak için de bu verdiğimiz tariften daha doyurucu ve tok tutucu olanını bulamazsınız. Haydi zayıflamak isteyenler hurma diyetine hemen başlayın, bir hafta boyunca uygulayın ….

 

??????????????????????????????????????????????????????????????

Bir önceki yazımız olan 7 Günde 3 Kilo Verdiren Protein Diyeti başlıklı makalemizde 7 günde 3 kilo, 7 günde 3 kilo almak ve 7 günde 3 kilo kitabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun