Diyet Listeleri

2015 – Canan Karatay Göbek Eritme Diyeti

26 Ekim 2014

Birçok uzmanın üzerinde çalıştığı, farklı listeler oluşturduğu konulardan birisi de göbek eritmedir. Çünkü vücudun geneli diyet ile kilo kaybetse de bölgesel yağlanmalar, insanlarda yer edebilmektedirler. Bu nedenle de pek çok diyet aslında amacına ulaşamamış olmaktadır. Bölgesel yağlardan kurtulmak daha net formüllere ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca göbek eritmek isteyenler bunun sadece diyetle çok aktif olamayacağını da bilmelidirler. Bu anca egzersizler ile desteklendiğinde hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Canan Karatay göbek eritme diyeti listesi yağ yakmayı hızlandıracak ama aynı zamanda tok da tutacak bir formüldür. Göbek yağlarından kurtulmak ve incelmek isteyen herkesin bu diyeti uygulaması önerilmektedir. Doğru bir biçimde yapıldığında, çok kısa bir sürede göbek erimesi sağlanmaktadır.

Sabah Kahvaltı: 2 yumurta ile yapılmış peynirli omlet, 1 domates, Sınırsız miktarda çay, 1 bardak fındık

Ara Öğün: 1 bardak leblebi,

Öğle Yemeği:

Izgarada 4 köfte, 1 tabak sebze yemeği, Yarım tabak yoğurt

Ara Öğün: 1 armut

Akşam Yemeği: Izgarada 1 bonfile, 1 kaşık keten tohumu, Sınırsız miktarda ayran, İstenilen miktarda salata

Görüldüğü gibi Canan Karatay göbek eritme diyetinin içeriği oldukça geniştir. İçerisinde yer almayan gıdalar ise genellikle vücut için zararlı olan şekerli ve yağlı ürünlerdir. Bu şekilde beslenildiğinde çok kısa bir sürede kilo verilmekte de göbek eritilebilmektedir. Diyet yaklaşık 1 hafta sürmektedir. Ama diyet bittikten sonra da beslenme düzenine dikkat edilmeli ve aşırıya kaçılmamalıdır. Biraz özen ve yeni bir beslenme biçimi ile giden yağların tekrar oluşması engellenecektir. İnsanlar, formlarına kavuşacaklar ve en önemlisi sağlıklı bireyler olacaklardır. Çünkü yağlı ve kilolu olmak pek çok hastalığın da habercisi olmak demektir. Bu nedenle de en başta sağlıklı ve dinç olabilmek için fit olmak gerekmektedir.

 

??????????????????????????????????????????????????????????????

Bir önceki yazımız olan 1 Ayda (30 Günde) 3 Beden Birden İncelme başlıklı makalemizde 1 ayda 3 beden incelme ve 1 ayda 3 beden incelmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun