Diyet Listeleri

2 Günlük Diyet Programı

5 Kasım 2014

Hızlı ve etkili diyetlerin asıl amaçları çok kısa sürede fit görüntü sağlar. Ayrıca fazla kilolardan kurtulmayı sağlamaktadırlar. İnsanların uzun süreli diyetleri yapmaları oldukça zor bir durumdur. Çalışan pek çok insan günlük koşuşturmalardan dolayı bir süre sonra diyetini bozmaktadırlar. Bu durumda da hızlı diyetler çok etkili olmaktadırlar. Bu diyetler oldukça kuvvetlidir. Fakat uygulanması zor diyetler olmaktadırlar. Bu diyetlerin süreleri kısadır. Bu yüzden kalori miktarları da çok düşük oranlardadır. Bu nedenle de yapması zordur. Ama sonuçları çok tatmin edicidir. Bu diyetlerden biri olan 2 günlük diyet programı da çok kısa sürede sonuca ulaştırmaktadır.

1.Gün

Kahvaltı: 2 bardak meyve suyu

Öğle: 1 tabak ıspanak, 1 fincan ayran, yarım porsiyon kase yeşil salata

Akşam: 1 porsiyon tavuk eti ızgarası, 1 dilim kızarmış ekmek, sınırsız miktarda yeşillik salatası

Yatmadan Önce: 1 yeşil elma

2.Gün

Kahvaltı: 2 bardak meyve suyu

Öğle: 4 kaşık sebze yemeği, 2 bardak ayran, 4 havuç

Ara Öğün: 1 muz

Akşam: 1 porsiyon ızgara alabalık, 1 dilim kızarmış ekmek

Yatmadan Önce: 1 bardak ballı süt

Görüldüğü gibi 2 günlük diyet programı uygulanması büyük bir sabır ve özen gerektiren bir programdır. Ürün içeriği oldukça dardır. Ve açlık his edilmesi muhtemeldir. Ama istikrarlı ve kararlı bir tutum ile çok kısa bir sürede zayıflamak mümkün olabilmektedir. Zayıflamak isteyen ama zamanı bulunmayan herkes bu program ile formuna kavuşabilmektedir. Uzun süreli diyet programlarına göre daha çok itina gerektirmektedir. Fakat çok daha kısa sürmesi de en büyük avantajıdır. Ancak verilen kiloların geri alınmaması için diyetten sonra da beslenme şekline dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde verilen kilolar yeniden alınabilmekte ve verilen emekler boşa gidebilmektedirler.

diyet-zayiflama-kiloverme32

Bir önceki yazımız olan Ender Saraç ve Zayıflama Hapları başlıklı makalemizde ender saraç ve zayıflama hapları ve ender saraç zayıflama hapı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun