Diyet Listeleri

Elma kürü ile zayıflama diyet listesi

12 Aralık 2015

Çeşitli meyvalardan alınan kelleler zayıflamak istediğimiz kiloyu korumak oldukça kolay özellikle doktorların önermiş oldukları meyvalar ve şifalı bitkiler zayıflatıcı etkileriyle en şifa hem de sağlık olarak bizlere geri dönüyor. Meyvelerden Almış olduğumuz küller ile çeşitli baharatların karıştırılması ile ortaya zayıflatıcı bir karışım çıkartılabilir.

Elma sirkesi kürü

Elma sirkesi özellikle bayanların sıkça tercih ettikleri bir kördür. Bu kürün hazırlanışı da oldukça basittir.

Elma kürü evde nasıl hazırlanılır ?

Yaklaşık olarak 2 tatlı kaşığı kadar Elma sirkesini Bir bardak çayın içerisine ya da yeşil çayın içerisinde döküyoruz bu karışımın içerisine isterseniz Şifalı bitkilerden olan sinameki tozu ya da bir miktar Bal da ekleyebiliriz Fakat eğer karışımın içerisine sinameki tozu yapıyorsak bu karışıma şeker ilave etmemiz gerekiyor Hazırlamış olduğumuz bu karışıma günlük olarak pakete bilirsiniz.

Diğer elma sirkesi karışım kürleri

Hazırlamış olduğumuz karışım türlerini yemeklerden yarım saat kadar önce tüketebiliriz fakat bazı hazımsızlığı olan kişiler yemeklerden sonra da Hazırlamış olduğumuz kürü tüketebilirle.

Hazırladığımız kürü su ile beraber tüketin

Hazırlamış olduğumuz kötü gün içerisinde nasıl tüketicimizin size yukarıda belirttik uygulama süresi boyunca aynı zamanda bol bol su tüketmelisiniz tüketilen su ile beraber vücuttaki toksinler ve ödemlerde beraberinde atılacaktır.

Elma kürünü uyguladığımız diyetlerle beraber tüketmelisiniz

Hazırlamış olduğumuz elma kürünü uygulanacak diyetlerle beraber tüketmelisiniz yapılan diyetlerin ara öğünlerinde tüketilen elma kürü hem hazmı kolaylaştıracak hem de yağların yakılmasına yardımcı olacaktır.

Sağlıklı zayıflamak için egzersizler şart

Hangi diyeti uyguluyorsunuz uygulayın mutlaka diyetle beraber egzersizlerde imal etmeniz gerekiyor Bu kilo verme uygulamaları yapılacak egzersizlerle beraber desteklenmelidir. Aksi takdirde verilen kilolar çok hızlı bir şekilde geri alınabilir.

Elma kürü tarifi elma kürü nasıl yapılır ?

Bir diğer elma kürü tarifimizde Sirkesiz olarak 1 adet Yeşil Elma 1 çay kaşığı tarçın bir çay kaşığı karabiber Karanfil limon 2 litre kadar klorsuz su edilerek karıştırılmalıdır bu hazırlanmış oldukça kolay zahmetsiz hızlı olacaktır.

Elma kürünün kullanımı özellikle spor aktivitesi içerisinde bulunanlar spora gitmeden önce Hazırlamış olduğumuz elma kürü kullanabilirler aynı zamanda diyetlerde ara menülerde elma kürü tüketilebilir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun