15 Günlük Diyet Listeleri, Süreli Diyetler

15 Günde 2 Kilo Zayıflatan Süper Diyet Listesi

31 Ekim 2014

Genelde ideal kilo verme süreci 15 günde 2, 30 günde 4 kilo oranındadır. Bu şekilde vereceğiniz kilolar aşırı zayıf değilseniz, fazlalıklardan kurtulma aşamasında sorun yaşamadan sizlere forma girme sürecinde yeterli olacaktır. Bizlerde bu şekilde aşırı zayıf ya da şişman olmayan, genel anlamda yoğunlaşmadan kilolardan düzenli olarak kurtulmak isteyenler için özel bir diyet süreci hazırladık. 15 günde 2 kilo diyeti ile sizlere gerekli desteği almış olacaksınız.
1. GÜN: Kahvaltıda sadece yulaf, süt bir kase tüketiliyor. 15 dakika sonra 1 fincan şekersiz kahve içebilirsiniz. Öğle yemeğinde sadece 1 dilim kepek ekmek ve yağsız salata. Akşam yemeğinde ise ekmeksiz sadece 1 yemek tabağı ıspanak.

2. GÜN: Kahvaltı 1 dilim kepek ekmeği, 1 kibrit kutusu kadar beyaz peynir ve 1 bardak şekersiz çay. Öğle yemeği bir kase çorba, yanında ekmek yok. Akşam yemeğinde ise 100 gram kadar tavuk ve yanında isteğe bağlı yağsız salata.

3. GÜN: Kahvaltıda mısır gevreği, süt bir kase yanında bir bardak şekersiz çay. Öğle yemeğinde yağsız salata ve taze sıkılmış meyve suyu. Akşam yemeğinde ise nohut yemeği 1 yemek tabağı yanında yağsız yoğurt yarım kase.

4. GÜN: Kahvaltıda 2 dilim kepek ekmeği, 1 kibrit kutusu beyaz peynir, 2 çay kaşığı reçel ve bal. Yanında 2 bardak çay, şekersiz. Öğle yemeğinde dilediğimiz 2 sebze haşlanarak tüketilecek. Akşam yemeğinde ise sadece 100 gram kadar kırmızı et ve yanında yağsız salata.

5. GÜN: Kahvaltıda sadece yağsız salata ve meyve suyu. Öğle yemeğinde 1 konserve ton balığı. Akşam yemeğinde ise karnabahar yarım yemek tabağı bir dilim kepek ekmeği.
İKİNCİ VE ÜÇÜNCÜ 5 GÜNLÜK SÜREÇ

Yukarıdaki diyet listesini ilk 5 gün uyguluyoruz. Akabinde ikinci 5 gün aşırıya kaçmamak ve fast-food tüketmemek şartı ile tamamen size özel oluyor. Hafif ama isteğe göre besleniyorsunuz. Son 5 günlük sürece girildiğinde ise gene yukarıda ki diyet listemizi uygulayarak 15 günü tamamlamış oluyoruz.

???????????????????????????

Bir önceki yazımız olan 10 Günde 7 Kilo Zayıflatan 3 Beden İncelten Diyet Listesi başlıklı makalemizde bu diyet programını nasıl uygulamanız gerektiği ve diyet programını kullandığınızda ne kadar kilo vereceğiniz hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun