Diyet Listeleri

Terazi Burcu Diyet Listesi

24 Ekim 2015

Merhabalar,

Biliyorsunuz bir süredir burçların karakteristik özelliklerine göre diyet listesi hazırlamaktayım. Bu uygulamaya tüm burçlar tamamlanana kadar devam edeceğim. Bugün sizlere Terazi burcunun yeme alışkanlığı ve burç özelliklerine göre bir diyet hazırladım. Terazi burcu diyet listesi özellikle terazi burcu olan dostlarım için özel olarak hazırlanmıştır.

Terazi burçları kolay kilo alan ancak kolayda kilo verebilen bir yapıya sahiptir. Ancak terazi burcuna sahip olan kişilerin ön kötü alışkanlığı bol bol abur cubur tüketmeleridir. Bu huylarından vazgeçerlerse diyetimiz kısa zamanda etkisini gösterir.

1. gün
Kahvaltı:1 çay kaşığı balı ılık bir bardak suyun içinde eritip içine biraz limon damlatıp içiniz bunun ardından kibrit kutusu kadar peynir, 4 adet zeytin ve 2 dilim tam buğday ekmeği tüketebilirsiniz yanında da şekersiz bir bardak çay.
Öğle Yemeği:1 Tabak yeşil fasulye yemeği, 1 bardak ayran, 1 dilim tam buğday ekmeği ve bir avuç kadar çilek.
Akşam Yemeği: 1 kase bulgur pilavı yanında 1 kase yoğurt ve 1 adet tam buğday ekmeği

2. gün
Kahvaltı: 2 dilim tam buğday ekmeğinden yapılmış peynirli tost yanında şekersiz çay
Öğle Yemeği:Domates sosu eklenmiş az yağlı bir makarna, yanında bir kase yoğurt.
Akşam Yemeği:Izgarada pişmiş balık yanında bol bol yeşillikli salata ve bir miktar leblebi.

3. gün
Kahvaltı:1 çay kaşığı balı ılık bir bardak suyun içinde eritip içine biraz limon damlatıp içiniz, yanında meyveli yoğurt
Öğle Yemeği: Ispanak yemeği yanında haşlanmış 1 adet yumurta içecek olarak ta taze sıkılmış portakal suyu
Akşam Yemeği:Bir avuç leblebi yiyerek başlıyoruz ardında da peynirli omlet tüketiyoruz yanında 1 dilim tam buğday ekmeği

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun