Diyet Listeleri

Ünlülerin Hızlı Kilo Verdiren Diyet Listesi

26 Ekim 2014

Son yıllarda kilolu olmak artık sıradan bir durum halini aldı. Birçok insan çok fazla sağlık sorunu yaşamaktadır. Fakat kilo vermek için hiçbir çaba göstermemektedirler. Diyet programları ve yapılması gereken egzersizler, insanlara yorucu gelmektedir. Bu nedenle insanlar bunlardan uzak kalmakta ve durumlarına razı olmaktadır. Bu durumlar için uzmanlar insanların yorulmadan ve aç kalmadan kilo verebilmelerini sağlamak için kolaylıkla uygulanabilecek formüller oluşturmaktadırlar. Bu formüllerden birini ünlü isimler de sıklıkla kullanmaktadırlar. Zorluk çekmeden ve çok hızlı bir şekilde kilo verebilmek için ünlülerin hızlı kilo verdiren diyetleri uygulanabilmektedir. Bu diyeti fazla kiloları bulunan ama diyet için yeterli vakti olmayanlar en kısa zamanda uygulamalıdırlar.

Sabah: 1 saatlik bir egzersiz, 1 bardak ayva kabuğu ilave edilmiş yasemin çayı.

Kahvaltı: bir miktar limonlu maydanoz, 1 dilim kadar çok az tuzlu bir peynir, 1 elma.

Ara öğün: Yemekten önce ayva kabuğu ilave edilmiş yasemin çayı içilmelidir. Ayrıca yarım ayva da yenilebilmektedir.

Öğlen: kaşarlı bir tost, yanında roka, birkaç adet maydanoz, biraz tere yani yağ yakan yeşilliklerin oluşturduğu bir salata tüketilebilmektedir.

Ara Öğün: 1 tabak yoğurt içerisine dilimlenmiş yarım elma, 3 ceviz ve biraz tarçın ilave edilerek tüketilebilmektedir.

Akşam: Yaklaşık 4 kaşık limon içeren kısır, yağsız bir şekilde közlenmiş 1 biber.

Ara öğün: 2 fincan ayva kabuğu ilave edilmiş yasemin çayı, 4 kuru kayısı.

Görüldüğü gibi ünlüleri hızlı kilo verdiren diyetlerinden bir örnekte de olduğu gibi, bu diyet vücut için gerekli olan tüm gıdalar alınmaktadır. Yapılan egzersizler yorucu olmamaktadır. Bu yüzden kilo verilirken eziyet çekilmemektedir. 3 hafta boyunca bu program mutlaka uygulanmalıdır. Bu verilen programın dışına çıkılmaması ve ilaveler yapılmamasına özen göstermek gerekmektedir. Aksi takdirde diyet başarıya ulaşamayacaktır.

??????????????????????????????????????????????????????????????

Bir önceki yazımız olan Ahmet Maranki Hızlı Kilo Verme Diyeti başlıklı makalemizde ahmet maranki kilo aldıran kür, ahmet maranki kilo aldırıcı bitkiler ve ahmet maranki kilo alma kürü hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun