Diyet Listeleri

Special K. Diyeti Listesi

16 Kasım 2013

Tülin Şahin’in reklam yüzü olduğu Special K, içerdiği besleyici gıdalarla, tam bir öğün yerine geçiyor. Ayrıca oldukça da sağlıklı. Peki, Special K ile kilo vermeyi denediniz mi? Kalori değeri normal bir öğüne oldukça düşük olan, ancak besin değeri çok daha fazla olan Special K, mısır gevreği ve müsli sevenler için oldukça güzel bir diyet olacak. Dengeli beslenme ve forma girmek için yapabileceğiniz Special K diyeti, birçok bayan tarafından uygulanıyor ve oldukça olumlu sonuçlar alınıyor. 1 Ayda 7 -8  kilo verebileceğiniz bu diyet, yaşamanızda sağlıklı bir başlangıç yapmanıza yardımcı olacak.

Forma girmek istiyorsanız, bu diyeti deneyebilirsiniz. Özellikle diyet yemekleri hazırlamakla uğraşmayı sevmeyenlerdenseniz, bu diyet tam size göre. Süt ile karıştırarak tüketebileceğiniz Special K, aynı zamanda oldukça etkili bir tahıl gevreği. Günde 2 öğün Special K tahıl gevreği, 1 öğün ise dengeleyici bir öğün tüketmeniz gerekiyor. Bu öğünü bir gün öğlen, diğer bir gün akşam yemeğinde tüketebilirsiniz.

Special K Diyet Listesi

 

Kahvaltı

  • 1 bardak ılık süt
  • 1 porsiyon Special K tahıl gevreği
  • Süt ile karıştırarak tüketebileceğiniz tahıl gevreğinin içine dilerseniz kuru üzüm ve kuru incir gibi kuru meyvelerden de katabilirsiniz.

Öğle

  • Bu öğünde, dengeli beslenmeniz gerekiyor. Ancak işi fazla abartmamakta yarar var. 150 gr et, balık ya da tavuk, yanında sebze ve salata tüketebilirsiniz.  Her gün aynı şeyleri tüketmeniz de gerekmiyor, bir gün menemen, diğer bir gün yağsız makarna tüketebilirsiniz.

 

Ara Öğün

  • 1 porsiyon meyve

 

Akşam

  • 1 bardak ılık süt
  • 1 porsiyon Special K tahıl gevreği

Süt ile karıştırarak tüketebileceğiniz tahıl gevreğinin içine dilerseniz kuru üzüm ve kuru incir gibi kuru meyvelerden de katabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Günün Diyeti 29.03.2013 başlıklı makalemizde diyet listesi 14 yaş, diyet listesi ender saraç ve diyet listesi zayıflamak için hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun