Diyet Listeleri

Kanal D Doktorum Gelin Diyeti Listesi

5 Kasım 2014

İnsanlar hızlı yaşam koşulları içerisinde uzun süreli diyetlere vakit bulamamaktadırlar. Böyle diyetler uygulasalar bile hızlı günlük yaşam içerisinde yorgun düşmektedirler. Bu nedenle pek çok insan özellikle de gelin adayları, kısa süreli diyetlere yönelmektedirler.  Bu diyetlerden biri de Kanal D Doktorum programı gelin diyeti listesidir. Bu diyet, bir biçimde uygulandıklarında kalıcı sonuçlar vermektedirler. Üstelik bu diyetler egzersizler ile de desteklendiğinde çok daha etkili olmaktadırlar. Bu formüllerden birisi de 5 günlük diyet programıdır. Bu program ile 5 gün gibi kısa bir sürede forma girilebilmektedir.

  1. GÜN

Diyetin 1. gününde yalnızca haşlanmış patates tüketilmelidir. Bütün öğünlerde patates yenmelidir. Patateslere yalnızca baharat eklenebilmektedir.

2.GÜN

Diyetin 2. Günü, sebze günüdür. Bugün sınırsız sebze tüketimi yapılabilmektedir. Arzu edilirse salata tüketilebilmektedir. Ayrıca 3 öğünün haricinde de sebze yenebilmektedir.

3.GÜN

Bu diyetin ilk 2 günü zor olsa da diyete devam edilirse 5 gün içerisinde 5 kilo verilmesi mümkün olmaktadır. 3. gün diyetin et günüdür. Bugün, et yenilerek enerji toplanması sağlanacaktır. Bugün, 3 öğün et yenilmesi gerekmektedir. Bu etler haşlama veya ızgara usulü olmalıdırlar. Öğünlerde birer porsiyon tuzsuz ve yağsız bir biçimde tüketilmesi doğru olacaktır.

4.GÜN

Diyetin meyve günü olmaktadır. Bugün yalnızca meyve tüketilmesi gerekmektedir. Bugün muz dışındaki bütün meyveleri tüketmek mümkündür. Meyveler doyumluk yenmelidir. Çok aşırı tüketimi yararlı olmayacaktır.

5.GÜN

Diyetin 5. gününde yalnızca yumurta tüketilmelidir. Sabah 3 yumurta haşlama yapılarak tüketilmelidir. Öğlen ve akşam öğünlerinde ise 2 yumurta tavada pişirilerek de yenilebilmektedir.

Görüldüğü gibi Kanal D Doktorum programı gelin diyeti listesi, zorlayıcı fakat çok etkili bir şok diyeti durumundadır. Zamansızlıktan yakınan ve fazlalıklarından kurtulmak isteyenler bu programı mutlaka uygulamalıdırlar. Ama bu diyet bittikten sonra beslenmeye dikkat edilmeli aşırıya kaçılmamalıdır. Yoksa verilen kilonun tekrar alınması kaçınılmaz olmaktadır.

zayiflama-diyet-kilo-verme-128

Bir önceki yazımız olan Şeyda Coşkun Hızlı Kilo Verme Diyeti başlıklı makalemizde şeyda coşkun, şeyda coşkun 3 günde 3 kilo ve şeyda coşkun diyeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun