Diyet Listeleri

Günlük Uygulayabileceğiniz En Güzel Diyet Programı

16 Kasım 2013

Sağlıklı Kilo Vermenin Yolu

Hepimizin merak ettiği bir sorudur bu. Bir çok diyet programı sağlıklı şekilde kilo vermenize olanak sağlarken, şok diyet programları görünürde kilo verme yönünden başarılı olurken görünmeyen tarafında ciddi şekilde sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Kadın sağlığı açısından peki bu şok diyetler yararlı mıdır? Hem bizce hem de doktorlarca bu yöntemler sağlıklı değildirler.

Bunu önlemek için yapmanız gereken tek şey sağlıklı yaşam kurallarına uymaktadır. Kadınca uyguladığımız bazı fikirler bu şok diyetlerden kurtulmamızı sağlayabilir. Sağlık yaşam kuralları her ne kadar çoğu insan için sıkıcı veya üşengeçliğinden dolayı zor gelsede, uzun soluklu bir kilo verme ve sağlıklı bir yaşam sürmek için çok ama çok önemlidir.

Hızlı Kilo Ver !

Örneğin, her sabah kalktığınızda yapacağınız 15 -20 dakikalık jimnastik hareketleri, güne zinde başlamanıza ve aktif olmanıza olanak sağlarken, yaktığınız kaloriler ile kilo vermenize yardımcı olacaktır. Bu şekilde uygulayacağınız birkaç altın kural ile diyet programlarına gerek kalmadan kısa süreli değil fakat uzun süreli bir kilo verme sürecinde başarılı olacak ayrıca sağlıklı bir yaşamanız olacaktır. Sizde bu yazdıklarımızı uygulayın Sağlıklı Kadın üyelerimizden olun.

 

Bir önceki konumuz olan Kolesterol Hastaları İçin Özel Diyet Listesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun