Diyet Listeleri

Göbek Yağlarını Eritmenin 3 Kolay Yolu

30 Ekim 2014

Bayanların en büyük sıkıntılarından biri diyet yapsalar da göbek bölgelerindeki yağların bir türlü erimek bilmemesidir. Aslında bu o kadar zor bir olay değildir. Bu yazımızda göbek bölgesindeki yağları kolay eritmek için yapmanız gerekenler hakkında bilgi vereceğiz.

Göbek Bölgesinin Şiş Olması Yağdan Kaynaklanmayabilir !

Göbek bölgenizdeki şişkinliğin sebebi her zaman yağ olmuyor. Bu bölgede şişkinlik oluşumu sonucu yağlı gibi bir görünüm olabiliyor. Aslında basit bir tarif ile bundan kurtulabilirsiniz.

Günde 50 gram kadar lifli besinler yemek hem diyet konusunda size faydalı olacak hem de o bölgede oluşan şişkinliği alacaktır. Bunun için yaban mersini tüketmek büyük fayda sağlar. Yaban mersinini yoğurt ve salatalarınız ile beraber tüketirseniz sizin için hem bir diyet kaynağı hem de bir sağlık kaynağı olabilir.

 

Kardiyo Çalışma

Kardiyo çalışma özellikle göbek bölgenizdeki yağların erimesi çaısından büyük fayda sağlar. Kardiyo çalışma yapmak için özellikle yüzme büyük avantaj sağlar. Ayrıca gün içinde yapacağız 15 ‘er dakikalık koşular size kardiyo sağlığı açısından büyük fayda sağlar.

Göbek Bölgesi Egzersizleri

Göbek bölgeniz için yapacağınız çalışmalardan biride revoflex aleti ile yapacağız bir çalışma olabilir. Bu alet özellikle piyasada 24 lira gibi bir fiyata bulunmaktadır ve büyük fayda sağlamaktadır. Ayrı şekilde pilates de göbek bölgesine fayda sağlamaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Soğuk Su İçerek Zayıflama Yöntemi — Su İçerek Kilo Ver başlıklı makalemizde su diyeti, su diyeti aidin salih ve su diyeti body hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

1 Soru ve Cevap

  • Bunu Cevapla Selin

    Bən 14 yaşındayam ,50 kiloyum nə tapmalıyıq ki 1 haftada 45 kilo olayım
    ????

  • Soru Sorun