Diyet Listeleri

Soğuk Su İçerek Zayıflama Yöntemi — Su İçerek Kilo Ver

30 Ekim 2014

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki kilo vermek için sadece diyet yapmak şart değil. Diyet yapmada amaç vücudun metabolizmasını hızlandırmaktır. Bunu da yapmak için farklı yöntemler vardır. Bunlardan biri de soğuk su içmektir.

Sadece soğuk su içerek hiç bir şey yapmadan günde 20 kalori verebilirsiniz. Bu belki kulağa az gibi gelebilir ancak bu ayda 600 kalori eder. Eğer bunu 6 ay devam ederseniz toplamda 5 kiloya yakın vermiş olursunuz. Bu hiç de azımsanacak bir rakam değil.

Eğer gün içinde bir miktar egzersiz yaparsanız ve bunun öncesinde ve sonrasında soğuk su tüketirseniz bir ayda toplamda 3 kilo vermeniz mümkün oluyor. Üstelik yemek yeme alışkanlıklarınızı hiç değiştirmeden.

Eğer bu egzersiz ile beraber hamur işlerini ve şekeri de keserseniz toplamda bir ayda 6 kilo vermeniz mümkün oluyor.

Sadece bu dediklerimizi yaparsanız diyet yapmadan durduğunuz yerden yeme alışkanlıklarını değiştirmeden ve diyet stresine girmeden kilo verebiliyorsunuz.

 

Bir önceki yazımız olan Hurma ve Ceviz ile Zayıflatan Yeni Model Zayıflama Listesi başlıklı makalemizde hurma diyeti, hurma diyeti hikmet karaman ve hurma diyeti ile kaç kilo verilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun