Diyet Listeleri

Ender Saraç Formula 7 Diyeti Listesi

3 Kasım 2014

Kilolu olmak her zaman sorundur, kimse fazla kiloları ile boğuşmak istemez ama bazen de ne yaparsanız yapın bir tülü kilo veremezsiniz. İşte o zaman devreye yardımcı maddeler girer ki tamamen bitkisel içerikli olan Formula 7 hapları son günlerde etkisi ile oldukça popülerlik kazandı. Ünlü bir Amerikalı firmanın tamamen bitkisel olarak ürettiği bu hapları diyetisyen Ender Saraç da tavsiye ediyor, zaten onun önerileri ile bu haplar daha çok gündem yaratmaya başladı. Kapsül şeklinde olan bu hapları sabah ve akşam yemeklerinden 15 dakika önce sıcak suyun içine atıp erimesini bekliyor ve sonra da içiyorsunuz, eczanelerde satılan bu hapların fiyatları da çok uygun.

Sindirim sorunu yaşayanlar, kan şekeri düşenler, halsizlik çekenler, hazımsızlıkla başı dertte olanlar bu hap tam sizlere göre. Hiçbir yan etkisi kanıtlanmayan bu hapı birkaç kez kullandıktan sonra etkisini görmeye başlayacaksınız. Ama bu esnada hem beslenmenize dikkat etmeli ve hem de en azından yürüyüşler yaparak hapların etkisini güçlendirmelisiniz. Bileşiğinde tere tohumu, zencefil, yeşil çay, funda yaprağı, co- enzim Q10, krom GTF, L- carnitine bulunan bu haplar gördüğünüz gibi bitkisel karışımlardan imal edilmiştir.

Kilolu insanların bir çoğu aynı zamanda bu sorunu kafalarına taktıkları için psikolojik sorunlarla da boğuşmak zorunda kalırlar. Herhangi bir hastalık için doktora gittiğiniz zaman eğer fazla kilonuz varsa, sizden önce zayıflamanızı isteyecektir, yani bir çok hastalığın temelinde kilo sıkıntısı yatmaktadır. Formula 7 hapları, metabolizmayı hızlandırma özellikleri ile yağ yakılmasını çabuklaştırırlar. Beslenme düzenimiz giderek bozuluyor, fast food yiyeceklerin çok tüketilmesi kilo almak için bire bir. Asitli içeceklerden de mümkün olduğunca uzak durulmalıdır, hapları devamlı kullanıp önerilerimizi uygularsanız sorun kendiliğinden ortadan kalkacaktır.

zayiflama-diyet-kilo-verme-106

Bir önceki yazımız olan Kalça Eritme İçin 1 Aylık Diyet Listesi başlıklı makalemizde kalça eritme, kalça eritme aleti ve kalça eritme egzersizi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun