Diyet Listeleri

Ender Saraç 3 Haftada 2 Beden İncelten Diyet Listesi

5 Kasım 2014

Son yıllarda kilolu olmak artık sıradan bir durum halini aldı. Birçok insan çok fazla sağlık sorunu yaşamaktadır. Fakat kilo vermek için hiçbir çaba göstermemektedirler. Diyet programları ve yapılması gereken egzersizler, insanlara yorucu gelmektedir. Bu nedenle insanlar bunlardan uzak kalmakta ve durumlarına razı olmaktadır. Bu durumlar için uzmanlar insanların yorulmadan ve aç kalmadan kilo verebilmelerini sağlamak için kolaylıkla uygulanabilecek formüller oluşturmaktadırlar. Bu formüllerden birini de Ender Saraç geliştirmektedir. Ender Saraç 3 hafta 2 beden incelten diyet listesi ile insanlar, zorluk çekmeyerek kilo verebilmektedirler. Ender Saraç 3 haftada 2 beden incelten diyet listesi şu şekildedir.

Sabah: 1 saatlik bir egzersiz, 1 bardak ayva kabuğu ilave edilmiş yasemin çayı.

Kahvaltı: bir miktar limonlu maydanoz, 1 dilim kadar çok az tuzlu bir peynir, 1 elma.

Ara öğün: Yemekten önce ayva kabuğu ilave edilmiş yasemin çayı içilmelidir. Ayrıca yarım avva da yenilebilmektedir.

Öğlen: kaşarlı bir tost, yanında roka, birkaç adet maydanoz, biraz tere yani yağ yakan yeşilliklerin oluşturduğu bir salata tüketilebilmektedir.

Ara Öğün: 1 kase yoğurt içerisine dilimlenmiş yarım elma, 3 ceviz ve biraz tarçın ilave edilerek tüketilebilmektedir.

Akşam: Yaklaşık 4 kaşık limon içeren kısır, yağsız bir şekilde közlenmiş 1 biber.

Ara öğün: 2 fincan ayva kabuğu ilave edilmiş yasemin çayı, 4 kuru kayısı.

Ender Saraç 3 haftada 2 beden incelten diyet listesinde de görüldüğü gibi bu diyet vücut için gerekli olan tüm gıdalar alınmaktadır. Yapılan egzersizler yorucu olmamaktadır. Bu yüzden kilo verilirken eziyet çekilmemektedir. 3 hafta boyunca bu program mutlaka uygulanmalıdır. Bu verilen programın dışına çıkılmaması ve ilaveler yapılmamasına özen göstermek gerekmektedir. Aksi takdirde diyet başarıya ulaşamayacaktır.

zayiflama-diyet-kilo-verme-55

Bir önceki yazımız olan En Çok Kilo Verdiren Diyet Listesi başlıklı makalemizde en çok kilo aldıran bebek maması, en çok kilo aldıran yiyecek ve en çok kilo verdiren besinler hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun