Diyet Listeleri

Canan Karatay’ın Özel Zayıflama Çayı Tarifi

28 Kasım 2013

Canan Karatay’ın etkili diyetleri birçok insanı fazla kilolarından kurtarıp sağlıklarına kavuşturmuştur. Diyetlere harfiyen uyan insanlar çok kısa sürede geri olumlu geri dönüşler almışlar ve bundan mutluluk duymuşlardır. Çok farklı içeriklere sahip diyet programları ve doyurucu öğünleri ile insanların yorulmadan açlık çekmeden kilo vermelerini sağlamışlardır. Karatay diyetlerinde hızlı sonuçların alınması için diyetle birlikte egzersizlerin yapılması da gerekmektedir. Bunun haricinde Canan Karatay’ın tariflerini verdiği tatları da çok lezzetli olan yağ yakıcı zayıflama çayları da tüketilmelidir. Canan Karatay’ın zayıflama çayı tarifleri kitabında ve internet sitesinde yer almaktadır

Zeytin yaprağından ve tarçın kabuklu, limon çayı

MALZEMELER

– 10 adet zeytin yaprağı

– 1 adet tarçın kabuğu

– 1 dilim limon

– 2 bardak su

HAZIRLANIŞI

Zeytin yaprakları ve tarçın kabuğu yıkanır. Üzerine kaynar su eklenerek demlenir. Limon yıkanır ve 1 parçası dilimlenir. Zeytin yaprağı ile tarçın kabuğu 10 dakika demlenince limon dilimleri de eklenir. 5 dakika bekletilir ve tüketilir.

Kimyonlu, karabaş otlu ve tarçın kabuklu çayı

MALZEMELER

– 1 yemek kaşığı kimyon

– 1 yemek kaşığı karabaş otu

– 2 adet tarçın kabuğu

– 2 bardak su

HAZIRLANIŞI

Karabaş otu ve tarçın kabuğu yıkanır. Sonrasında kimyon ile beraber kaynar su eklenerek demlenir. 10 dakika demlendikten sonra içilir.

Görüldüğü gibi Canan Karatay’ın zayıflama çayı tarifleri oldukça kolay hazırlanmaktadır. Kısa sürede bu lezzetli çaylar yapılarak, içilebilmektedir. Bu çaylar ne kadar çok tüketilirse o kadar yararlı olacaktır. Diyete yardım ederek kilolardan çok daha çabuk kurtulmayı sağlayacaktır. Karatay diyetinde akşam saat sekizden sonra bir şey yenilmemelidir. Bu nedenle bu saatten sonra limonlu su içilebilmektedir. Ayrıca bu çaylar da şekersiz olarak akşamları tüketilebilmektedir.

zayiflama-diyet-kilo-verme-26

Bir önceki yazımız olan Balık Burcuna Özel Diyet Listesi başlıklı makalemizde balık burcu diyet listesi, balık burcu diyeti ve balık burcu kadını diyet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kestane Kaç Kaloridir ? hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun