Diyet Listeleri

Canan Karatay — Yumurta Diyeti Listesi

26 Ekim 2014

Yumurta diyeti Canan Karatay, diyet listesinde barındırdığı en önemli yiyeceklerden biridir. Karatay uygulamış olduğu sıra dışı diyet listeleri ile günümüzde en çok söz edilen listelerden birine sahiptir. Yumurtayı haşlama olarak sabah kahvaltılarında iki tane olarak tüketilmesi gerektiğini söyleyen Karatay aynı zamanda protein ağırlıklı olarak besin kaynağını tüketmeleri gerektiğini söylemektedir. Hayvansal yağlarda yine diyet listelerinin korkulmadan yenmesi gerek ürünlerinden biri olmaktadır. Karatay tarafından uygulanan yumurta diyetinde, ara öğünlerde de istenirse yumurta tüketimi sağlanmaktadır. Bunun nedeni ise proteini vücudun oldukça fazla alması gereken bir madde olduğunu düşünmesidir.

Yumurta diyeti Canan Karatay sayesinde uygulanan ve yüksek bir sonucun alındığı diyet programlarından biri olmaktadır. Diyet yapanların yüksek bir şekilde tercihi olması gereken yumurtanın akı ve beyazı ayrılmadan yenmesi gerektiğini savunmaktadır. Diyet yapmanın uygulanmaktaki amaçlarına sadık kalınarak mutlaka egzersizlerle desteklenmesi gerektiğini de savunmaktadır. Karatay uygulamış olduğu programlarla çabuk ve etkili çözümler bulmaktadır. Bunların yanı sıra ara öğünlerde yoğun bir kuru yemiş tüketimine önem vermektedir. Bu şekilde kuru yemiş sayesinde kişilerin tok tutulması plânlanmaktadır. Zeytinyağı ve zeytin de yine ara öğünlerde belirli ürünlerle tüketilmesi gereken maddelerden biri olduğu ortaya konmaktadır.

Yumurta diyeti Canan Karatay tarafından yapılmasında etkili olana bir takım durumlar söz konusudur. Suyun tüketimi konusunda da yine hem fikir olunan uzmanların bulunmasının yanı sıra Karatay için karşı çıkan kişiler de bulunmaktadır. Ancak hastalarına bakıldığı zaman oldukça etkin sonuçların alındığı görülmektedir. Yumurta diyeti sayesinde birçok kişi sağlığına rahatlıkla kavuşmaktadır. Canan Karatay tarafından hastalarına sunulan bir diğer durum ise yüksek protein durumudur. Kolesterol hastası olan kişilere de korkmadan yemesini tavsiye eden Karatay bu diyet listesini, kolesterol hastalarına da uygulamaktadır.

??????????????????????????????????????????????????????????????

Bir önceki yazımız olan Ekmeksiz 1 Haftalık Diyet Listesi başlıklı makalemizde ekmeksiz diyet canan karatay, ekmeksiz diyet köfte tarifi ve ekmeksiz diyet listesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun