Diyet Listeleri

Bunu Yaparak 1 Haftada 3 Kilo Verdi!

26 Ekim 2014

Kilolu olmak sorunların en başında geliyor, ne kadar çok kilonuz varsa o kadar sağlıksız sayılıyorsunuz. Tüm dünya obeziteye karşı mücadele için iş birliği içine girmiştir, bize düşen fazla kilolarımızı aşırı boyutlara ulaşmadan dur demenin yolunu bulmaktır. Bu kilolarla başımız dertte ise hemen uzman gözetiminde rejime başlamalı ve sağlıklı olduğuna inanılan kilomuza geri dönmeye çalışmalıyız, Tüm uzmanların ortak görüş bildirdiği konu, diyet yaparken spor da yapmalısınız, ancak ikisi bir arada olunca etkisini gösterir. Şimdi size vereceğimiz diyet programını bir hafta boyunca aynı şekilde uygulamalısınız, yani her gün yiyeceğiniz besinler aynı olacaktır, sabah hep aynı, öğle, yine aynı, akşam da bir hafta boyunca aynı gıdaları almak zorundasınız.

Belki biraz sıkıcı gelebilir ama 1 hafta sonunda 3 kilo verdiğinizi görünce çok sevineceğinizden emin olabilirsiniz. Şimdi gelelim bir hafta boyunca aynı şekilde yiyeceğiniz listenin açıklamasına:

Sabah -kahvaltıda asla çay içilmeyecek, 3 tane yağsız zeytin, kibrit kutusu kadar beyaz peynir, isteğe bağlı olarak keçi peyniri de kullanabilirsiniz, domates, salatalık ve 1 tane haşlanmış yumurta ve istediğiniz kadar kepek ekmeği

Öğle- et, tavuk, balık veya köfte tercihlerini size bırakıyoruz ama her gün bunlardan bir tanesini illa ki yemeniz gerekiyor, yanına da yeşillik veya domates salatası yiyebilirsiniz, öğle yemeğinden 2 saat sonra 1 tane elma, kivi veya greyfurt yeme hakkınız var

Akşam- haşlanmış sebzelerden bir tabak, sebze seçimlerini de size bırakıyoruz, yanına normal veya sarımsaklı yoğurt ve ardından da maden sodası.

Yukarıdaki liste sizi bir hafta boyunca tok tutarak 3 kilo vermenizi sağlayacak etkili bir listedir. Sağlıklı kilo vermek için dengeli beslenmek şart.

diyet-zayiflama-kiloverme47

Bir önceki yazımız olan HipoGlisemi Diyeti Nasıl Yapılmalıdır ? başlıklı makalemizde hipoglisemi, hipoglisemi atağı ve hipoglisemi değeri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun