Diyet Listeleri

Bir Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet Listesi

6 Kasım 2014

Bu diyet listesinde sizlere tam ayda 10 kilo vermenizi sağlayacak öneriler bulunmaktadır. Bu önerilere uyarak sizde hayalinizdeki kiloya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu diyet listesi kadınlar için büyük önem taşımaktadır. Tatile çıkmadan çoğu kadının isteği kilo vermektir. Böylece istedikleri kiloyu bir ay içerisinde verebilir tatillerinin keyiflerini çıkarabilirler. Şimdi sabah, öğle ve akşam ne tür gıdalar tüketilirse zayıflanır bu sorunun cevabını verebilmek için hızlı bir şekilde diyet listemize göz atmaya başlayalım.

Sabah Kahvaltısı

Şekersiz bir meyve suyu tercih edilebilir taze sıkılmış olursa iyi olur. Ardından peynir, reçel veya bal az sayıda tüketilmelidir. 1 adet kepekli ekmek veya meyve suyu yerine bitki çayı da içilebilir.

Öğle Yemeği

Bu öğünde ise haşlanmış yemekler tüketilebilir. Haşlanmış ıspanak veya haşlanmış bir sebze yemeği tüketilebilir. Bununla beraber sofrada domates salatası da tüketilmelidir.

Akşam Yemeği

Akşam yemeğinde ise et yemekleri tüketilebilir. Biftek veya yağsız tavukla beraber bol yeşilliklerden oluşmuş salata tüketilmelidir.

 

Bir önceki yazımız olan Pirinç Lapası Diyeti Listesi başlıklı makalemizde çabuk zayıflama pirinç lapası, pirinç ve pirinç diyeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun