Diyet Listeleri

Bebek Maması İle Hızlı Bir Şekilde Kilo Verebilirsiniz !

30 Ekim 2014

Bebek maması diyeti oldukça dikkatinizi çekecek bir diyettir. Bu diyet Amerikalı Uzman Tracy Anderson tarafından bulunmuştur. Diyetimiz zor bir diyet değil zaten bebeğinize yedirdiğiniz mamadan ibaret. Amerika da defalarca kez doğruluğu ispatlanmış son model bir diyettir. Sonuçları sizi gerçekten etkileyecek.

Bu Diyetin Bir Zararı Var mı ?

Yukarıda da yazdığımız gibi diyet defalarca kez test edilmiş bir diyettir. Zaten bebeğinize yedirdiğiniz bir besin olduğu için herhangi bir yan etkisi olmamaktadır. Verilen programa harfiyen uymak şarttır. Bu diyet ile beraber dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta bebek mamalarının içinde tam olarak her mineral yoktur. Çünkü bebeklerin buna ihtiyacı yoktur. Bu mineral eksikliğinizi de günlük içeceğiniz 4 adet maden suyundan tamamlayabilirsiniz.

Bebek Maması Diyeti Nasıl Uygulanır ?

Bu diyetimiz marketten alacağınız 100 kalorilik 14 kavanoz mamadan ibarettir. 14 * 100 = 1400 kalori eder. Bu günlük olarak alacağınız kalori miktarıdır. Bir insan günde ortalama 2000 – 2500 kalori harcar böylece daha az kalori alarak diyet yapmış olacaksınız.

Neden Kilo Veriyorum ?

Bu sorunun cevabı aslında oldukça basit. Bebek mamalarının içinde şeker, yağ ve tuz bulunmaz. Bundan dolayıda hem karnınız doyacak hem de sağlıklı beslenmiş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Crossfit – Ümit Erdim – Yöntemi Diyeti İle Kilo Verin (KrosFit) başlıklı makalemizde crossfit, crossfit 1453 ve crossfit antrenman hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun