Diyet Listeleri

Ayça Kaya Emziren Anne Diyeti Listesi

26 Ekim 2014

Emziren anneler daha fazla gıdaya ihtiyaç duydukları için çoğu zaman diyet yapamamaktadırlar. Diyet yaptıklarında ise düzgün beslenemedikleri için sütleri azalabilmektedir. Bu nedenle son zamanlarda emziren annelerin hem kilo vermesini hem de bunu sütün azalmasına engel olacak diyet programları oluşturulmaktadır. Bu programlardan biri olan Ayça Kaya emziren anne diyet listesi emziren annelerin imdadına yetişen bir formüldür. Bu diyet ile anneler yeterli besini alacak, hem açlık ve yorgunluk hissetmeyecek hem de eski formlarına geri döneceklerdir.

Kahvaltı: 2 dilim kızarmış ekmek, Sınırsız miktarda yeşil çay, 1 parça beyaz peynir, 4 siyah zeytin, Sınırsız miktarda roka, biraz tere, bir miktar marul ile maydanoz, Haşlama yumurta, 1 bardak ballı süt

Öğle Yemeği: 1 tabak sebze çorbası, 1 porsiyon sebze yemeği, Bol miktarda limonlu maydanoz, 2 parça kızartılmış ekmek, 1 tabak yoğurt

Akşam Yemeği: 1 tabak mercimek çorbası, 1 porsiyon sebze yemeği, 3 kaşık dondurma, 2 dilim kızartılmış ekmek

Ara Öğünler: 2 ekşi meyve, 3 salatalık, 10 badem, Bir miktar fındık

Görüldüğü gibi emziren anneler için yapılmış olan Ayça Kaya emziren anne diyet listesi, oldukça zengin ve besleyici özelliğe sahiptir. Bunları yiyerek kilo verilemeyeceğini düşünenler olacaktır. Ancak bu emziren anneler zaten emzirme sırasında çok fazla enerji kaybetmektedirler. Ve bu diyetteki yiyecekler de ancak o kaybı karşılayacak kadardır. Bu nedenle de bu program ile çok rahat bir şekilde kilo verebileceklerdir. Eski hallerinde döndüklerinde psikolojik olarak da iyi hissedecekler ve mutlu olacaklardır. Bu da uykusuz ve yorgun anneleri bir nebze olsun daha güçlü ve daha zinde yapacaktır. Emziren ve kilo vermek isteyen anneler, sağlıklı diyeti ilk fırsatta uygulamaya başlamalıdırlar.

??????????????????????????????????????????????????????????????

Bir önceki yazımız olan 2 Ayda 10 Kilo Vermek İşte Bu Kadar Kolay başlıklı makalemizde 2 ayda 10 kilo almak, 2 ayda 10 kilo verdim ve 2 ayda 10 kilo verdiren diyet hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun