Diyet Listeleri

Avokado Diyeti listesi ile 3 günde 3 kilo

23 Ekim 2016

Avakado içeriğinde yüksek ya nedeniyle Diyet listelerine pek yer almamaktadır Fakat avakado diğer meydana gelen biraz daha fazla yaşamasını rağmen kilo vermede en etkili meyvelerden birisidir. Avakado içeriğinde karotenoid ve liteuin açısından oldukça zengin bir meyvedir. Kanser riskini azaltan ender meyvelerdendir.

Avakado tokluk hissi yaratıyor

Avakado yenildikten sonra tokluk hissettiren bir besin kaynağı olarak öğle vaktinde tüketilen avakado dan sonra kişinin acıkması oldukça güç oluyor özellikle akşam yemeğinden önce yenilen avakado akşam yemeklerini daha tüketilmesine sonuç olarak olanak sağlayacaktır kişi akşam yemeklerini daha az tükettiklerinden dolayı kilo verme eğilimi içerisine girecektir.

süre: 3 gün
kaybedeceğiniz kilo: 1-3 kilo

3 günlük diyet listesi:

Kahvaltı: Yarım avokado, 100 gr yağsız lor peyniri.
Öğle: Yarım avokado, 2 adet haşlanmış yumurta, 1 adet salatalık, 1 adet yeşil biber (bu malzemelerden salata da yapabilirsiniz).
Akşam: 120 gr tavuk göğsü, 80 gr yağsız lor peyniri, yarım avokado.

Benzer Yazılar

8 Sorular ve Cevaplar

 • Bunu Cevapla zuhal

  hİÇ BİR BESİN ELEMENTİ TEK BAŞINA İŞE YARAMAZ. mUTLAKA TÜM ÖGELER BİRLİKTE ÇALIŞIRSA VE İHTİYAÇLARINIZ ÖNCEDEN BELİRLENDİYSE, EN BAŞARILI SONUCA ULAŞMANIZ MÜMKÜN. Slm ve svglr.

 • Bunu Cevapla bahar

  erkeklerde kas kütlesi fazla olduğu ve işin içine yağ yakımı da girdiği için önerilen doz 1000-1500 mg kadardır. kullanın. hatta sıvı formda olanı kullansanız daha etkili olur

 • Bunu Cevapla figen

  Bölgesel kilo genetik bir durum olabilir. Ergenlik döneminde yağ hücreleri o bölgelerde daha fazla gelişmiş olmalı ki daha çok o bölgelerden kilo alıyorsunuz. O bölgeye yönelik aktivite hareketleri yapmak faydalı olabilir.

 • Bunu Cevapla melek

  Günlük enerji ihtiyacınızı bilmem gerekir . Önerebileceğim sadece şu olabilir sık beslenmeniz ve kalorisi yüksek yağlı ve basit şekerler dediğimiz tatlı besinlerden uzak durmanız gerekir. Egzersizinizide arttırmanız gerekir.

 • Bunu Cevapla serpil

  sağlıklı beslenme uygularken,fiziksel aktivitesini artırmalıdır.özel bir spora ve kısıtlı diyete gerek yoktur.

 • Bunu Cevapla Esin

  bu platformdan , sizi tanımadan , beslenme alışkalıklarınızı , yaşam koşullarınızı bilmeden herhangi bir öneride bulunmam mümkün değil. arzu ederseniz bana klinik numaramdan ulaşabilirsiniz. görüşmek dileği ile.

 • Bunu Cevapla Funda

  Merhaba bence düzenli size uygun bir diyetle maksimumda 3 aylık bir diyet dönemi vermek istediğiniz kilo için yeterli sonrasında koruma yaparsanız ideal vücut ağırlığı limitleri içinde olduğunuz için vücudunuz buna daha kolay uyum sağlar
  Elastikiyete gelince cildin susuz kalması da yaş gibi buna neden olur bence şimdiye kadar yaptığınız diyetler yağ kütlenin yanında bir miktar su ve kas kaybına sebep olmuş olabilir toparlanmak için endolift tedavi öneririm

 • Bunu Cevapla Damla

  şeker hastası olup olmadığınıza ya da insülin direnciniz olup olmadığına baktırdınız mı? ya da tam teşeküllü bir endokrin muayenesinden geçtiniz mi? ne tür bir diyetin içine girdiğiniz çok önemli. almanız gereken kalorinin çok altında aldıysanız doymamanız normal. lütfen ilinizde bulunan bir endokrin doktoruna muayene olun ve orada çalışan bir diyetisyen arkadaşımızdan şahsınıza uygun diyet alın. bu şekilde açlık hissinizin önüne geçilmiş olur yada rahatsızlığınız varsa ilaç eşliğinde almanız gereken kaloride diyet almış olur bu şekilde zayıflarsınız. sağlıklı günler diliyorum

 • Soru Sorun