Diyet Listeleri

5 Kilo Vermek Diyet Listesi Burada

26 Ekim 2014

İnsanlar hızlı yaşam koşulları içerisinde uzun süreli diyetlere vakit bulamamaktadırlar. Böyle diyetleri uygulasalar bile hızlı günlük yaşam içerisinde yorgun düşmektedirler. Bu nedenle pek çok insan, kısa süreli diyetlere yönelmektedir.  Bu diyetler çok sıkı programlara sahiptirler. Fakat düzgün bir biçimde uygulandıklarında kalıcı sonuçlar vermektedirler. Üstelik bu diyetler egzersizler ile de desteklendiğinde çok daha etkili olmaktadırlar. Bu formüllerden birisi de 5 kilo vermek için diyet listesidir. Bu program ile 5 gün gibi kısa bir sürede forma girilebilmektedir. Ama zayıflama işlemini hızlandırmak için yapılması gerekenler de ihmal edilmemelidir. Gün içinde bol, bol su içilmeli ve en az 10.000 adım atılmalıdır. Böylece metabolizma daha hızlı çalışacak ve daha hızlı kilo verilecektir.

1.Gün

Kahvaltı: 2 bardak meyve suyu

Öğle: 1 tabak ıspanak, 1 fincan ayran, yarım tabak yeşil salata

Akşam: 1 porsiyon tavuk eti ızgarası, 1 dilim kızarmış ekmek, sınırsız miktarda yeşillik salatası

Yatmadan Önce: 1 yeşil elma

2.Gün

Kahvaltı: 2 bardak meyve suyu

Öğle: 4 kaşık sebze yemeği, 2 bardak ayran, 4 havuç

Ara Öğün: 1 muz

Akşam: 1 porsiyon ızgara alabalık, 1 dilim kızarmış ekmek

Yatmadan Önce: 1 bardak ballı süt

Görüldüğü gibi 5 kilo vermek için diyet listesi, zorlayıcı fakat çok etkili bir şok diyeti durumundadır. Zamansızlıktan yakınan ve fazlalıklarından kurtulmak isteyenler bu programı mutlaka uygulamalıdırlar. Ama bu diyet bittikten sonra beslenmeye dikkat edilmeli aşırıya kaçılmamalıdır. Yoksa verilen kilonun tekrar alınması kaçınılmaz olmaktadır. Diyetin sonraki günleri de aynı program devam ettirilmelidir. Programın dışına çıkılmadan uygulandığında form kazanmak mümkün olmaktadır. Bu nedenle de fazla kilolarından kurtulmak isteyenler bu diyeti muhakkak uygulamalıdırlar. Sonucunda çarpıcı ve gözle görülür değişikliklerle karşılaşacaklardır.

diyet-zayiflama-kiloverme1

Bir önceki yazımız olan Ender Saraç Alkali Su Diyeti başlıklı makalemizde ender saraç alkali, ender saraç alkali diyet listesi ve ender saraç alkali diyeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun