1 Aylık Diyet Listeleri, Süreli Diyetler

1 Ayda Sağlıklı Bir Şekilde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

31 Ekim 2014

Ayda 5 kilo verdiren diyet listesinde amaç, yavaş ama etkili bir şekilde, vücudu yormadan kilolardan kurtulmaktır. Bir kişi bir günde ortalama 1700 kalori tüketim yapmaktadır. Bu diyette ise bu oran 600 kalori kadardır. Bu şekilde de bir günde ortalama 1100 kalori verilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca bu diyet spor ile de desteklendiğinde şaşırtıcı derecede etkili olmakta ve yeni bir görünüm elde edilmektedir. Bu diyeti aşırı kiloları bulunanlar ve bir tülü kilolarını veremediğinden yakınanlar mutlaka uygulamalıdırlar. Bu diyet ile biraz zorlansalar bile formlarına çok kısa sürede kavuşacaklardır.

  1. 2. ve 3. Günler:

Kahvaltı: Önce sıcak suya limon sıkılarak içilmelidir. 2 orta Haşlama patates

Öğle: 1 tabak yoğurt, 2 orta haşlama patates

Akşam: 2 fincan ayran, 3 orta haşlama patates

  1. Gün

Kahvaltı: Sınırsız miktarda meyve

Öğle: 1 fincan ayran, 2 orta baharatlı, haşlama patates

Akşam: 200 gram ızgara tavuk

  1. Gün

Kahvaltı: Sınırsız miktarda meyve

Öğle:  Sınırsız miktarda patates

Akşam: Izgarada bir orta alabalık

  1. Gün

Kahvaltı: Sınırsız miktarda Karpuz

Öğle: Sınırsız miktarda patates

Akşam: Mangalda köz patates

  1. Gün

Kahvaltı: 1 simit, sınırsız miktarda çay

Öğle: Yeşil soğanlı ve maydanoz bulunan patates salatası

Akşam: Sınırsız miktarda haşlama yumurta, 2 fincan ayran

Görüldüğü gibi Ayda 5 kilo verdiren diyet listesi oldukça disiplinli bir uygulamadır. Kesin sonuç isteyenlerin kesinlikle yapmaları gereken bir formüldür. Bu diyette patatesin doyuruculuğundan dolayı açlık hissi olmayacaktır. Birkaç günlük alışma süresinin ardından diyet daha kolay uygulanabilecektir. Diyetin geriye kalan zaman dilimlerinde de aynı program değiştirilmeden uygulanmalıdır. Bu şekilde yapıldığında, bir süre sonra neticeye uygulayanlar da şaşıracaklar ve kendilerini tanıyamayacaklardır. Bu diyet ile form kazanmak mümkün olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan 2 Haftada 2 Kilo Vererek Sağlıklı Bir Şekilde Zayıflayınız başlıklı makalemizde bu diyet programını nasıl uygulamanız gerektiği ve diyet programını kullandığınızda ne kadar kilo vereceğiniz hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun