1 Haftalık Diyet Listeleri, Süreli Diyetler

7 Günde Hızlıca 6 Kilo Verip Süper Bir Fiziğe Kavuşun

31 Ekim 2014

Çok önemli bir haftaya gireceksiniz ve bu hafta içerisinde toplamda 6 kilo vermeniz gerekiyor. Özellikle de insanların karşına çıkacaksanız ve kıyafetiniz fazlalıklar nedeni ile sorun çıkarıyorsa, bu 6 kiloyu vermek çok daha ciddi, önemli bir hal alacaktır. Bizde, 7 günde 6 kilo diyeti ile bu hususta sizlere yardımcı olmak ve insanların karşısına çıktığınız da herhangi bir kilo sorunu yaşamadan hareket etmenizi sağlamak adına özel bir diyet listesi hazırladık.

1. GÜN: Kahvaltımız 1 kase süt içerisinde mısır gevreği ile başlayacak. 15 dakika sonra 1 adet yeşil elma tüketilecek. Öğle yemeğimizde sadece ekmeksiz 1 kase mercimek çorbası tüketeceğiz. Akşam yemeğinde ise yarım yemek tabağını aşmayacak şekilde ekmeksiz karnabahar yemeği.

2. GÜN: Kahvaltıda sadece 1 dilim kaşar peyniri, 1 adet yumurtanın sadece sarısı, 1 dilim kepek ekmek ve 1 bardak şekersiz çay. Öğle yemeğinde yağsız çoban salata ve taze sıkılmış portakal suyu. Akşam yemeğinde ise nohut yemeği yarım yemek tabağı ve yanında yağsız yoğurt.

3. GÜN: Kahvaltı sadece sandviç ile yapılacak. Sandviç kepek ekmek ile hazırlanacak. Yanında 1 bardak şekersiz çay olacak. Öğle yemeğinde 1 konserve ton balığı ekmeksiz tüketilecek. Akşam yemeğine gelindiğinde 1 yemek tabağı ıspanak ekmeksiz tüketilecek.

4. GÜN: Kahvaltı sadece 1 adet elma ile yapılacak. Öğle yemeğinde sadece bol su içilecek, besin tüketilmeyecek. Akşam yemeğinde ise 100 gram kadar en fazla kırmızı et tüketilecek yanında 1 dilim kepek ekmeği.

5. GÜN: Kahvaltı sadece 1 adet elma ile geçecek gene. Öğle yemeğinde bol su ve yağsız mevsim salata. Akşam yemeğinde ise 1 tabak kuru fasulye ile birlikte yarım kase yağsız yoğurt.

6. GÜN: Kahvaltı sandviç ve meyve suyu ile yapılacak. Öğle yemeğinde 1 kase sebze çorbası, ekmek yok. Akşam yemeğinde ise 100 gram kadar tavuk eti ve yanında 1 dilim kepek ekmeği.

DİYET UYGULAMA DÜZENİ

Bu diyetimiz, 6 günlük süre ile uygulanacak ve vücudun kendini uyumlu bir şekilde toparlaması adına haftanın son günü diyet tamamlanmış olacaktır. Böylelikle yukarıda yer alan listeye 6 gün uyum sağlamanız, günlük en az 35 dakika tempolu yürüyüş yapmanız ve son gün hafif bir şekilde kendinize göre beslenmeniz yeterli olacaktır.

???????????????????????????

 

Bir önceki yazımız olan 10 Günde 4 Kilo Verebilmek Bu Diyet İle Artık Mümkün başlıklı makalemizde bu diyet programını nasıl uygulamanız gerektiği ve diyet programını kullandığınızda ne kadar kilo vereceğiniz hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun