Diyet Listeleri

1 Ayda 7 Kilo Verdiren Sağlıklı Dukan Diyeti Listesi

5 Kasım 2014

Diyet yapmak bir disiplin işidir. Bir diyete başlamadan önce öncelikle diyet yapacağınızı ve bunun bir sorumluluk gerektiğini bilmek lazım.

İnsanlar diyet yaparken öncelikle nasıl yapacağım, nasıl dayanacağım gibisinden endişeleriniz olabilir, ancak bu gibi durumda aklınıza kilo verdikten sonra fiziğinizdeki olumlu değişimleri düşünebilir böylece sabır etmeniz daha kolay olabilir.

Diyet yapmaya karar verdiğinizde ayrıca bünyenize uygun diyette seçmeniz gereklidir. Diyet yapan kişiler hemen kilo vermek için hızlı diyetleri tercih ederler ancak önemli olan hızla kilo vermek değil sağlıklı kilo vermektir.

Bundan dolayı bu diyetimizi zamana yaymaya karar verdik böylece 1 ayda 7 kilo diyeti ni yaparak sağlıklı bir şekilde kilo vermiş olacaksınız.

SABAH UYANINCA:
1 bardak ılık su içine yarım limon sıkılacak bu suyu içtikten sonra 10 dakika kadar bekleyiniz sonra 1 avuç kadar meyve tüketin mesela kira ve 10 dakika kadar daha bekleyip kahvaltıya geçiniz.

KAHVALTI:
1 dilim kepek ekmeği

Avuç içiniz kadar beyaz peynir

4 adet zeytin

1 adet domates

1 adet yeşilbiber

Bol limonlu maydanoz

Sınırsız çay
ÖĞLEN:

Öğlen yemeğinde öncelikle yine limonlu suyumuzu içmekle başlıyoruz.

Sonrasında bol bol ayran içmemiz gerekiyor.

1 avuç kadar fındık

6 yemek kaşığı kadar sebze yemeği

Domates

2 kızarmış tam buğday ekmeği
2 SAAT SONRA:
4 adet ceviz
2 SAAT SONRA:
Kepekli tost (açlık durumuna göre) 1 veya 2 dilim esmer ekmek+30 gr light peynir
AKŞAM:
Izgara balık veya tavuk veya et veya köfte

2 SAAT SONRA:
1 çay bardağı diyet kefir + 1 kuru kayısı

Bir önceki yazımız olan 1 Ayda 5 Kilo Verdiren Mucize Diyet Listesi başlıklı makalemizde 1 5 ayda 15 kilo nasıl verilir, 1 5 ayda kaç kilo ve 1 5 ayda kaç kilo verilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun