Ev Yapımı Tedaviler

Zayıflamak İçin Süper Soğan Kürü Tarifi

8 Kasım 2014

Zayıflamak için soğan suyu kürü nasıl hazırlanır, oldukça rahat ve kolaylıkla hazırlanan bu kür, birçok rahatsızlığa da iyi gelmektedir. Vücutta bulunan toksinlerin kolaylıkla vücuttan atılmasında etkili olan bu yöntemin faydaları oldukça fazladır. Zayıflamak için fazla etkili olmayan ancak birçok yöntemle etkili bir şekilde hazırlanması beklenen bu kürün, birçok hastalığın tedavisi ve yaraların kapatılması içinde kullanıldığı bilinmektedir. Uzun yıllardır etkili olan bu yöntemin diyet yapanların iştahını kapatması nedeni ile tercih edildiği de bilinmektedir. Son zamanlarda birçok ünlünün etkili bir biçimde diyetlerine ekledikleri bu kürün hazırlanması da yine oldukça kolay olmaktadır.

Zayıflamak için soğan kürü nasıl hazırlanır, kürün faydaları ve etkileri göz önüne alındığı zaman oldukça kolay bir hazırlama yöntemi bulunmaktadır. Bilinen soğan suyu diyetinin soğan çorbası veya soğan lapası gibi durumlardan oldukça farklı bir etkisi olmaktadır. Hazırlanması ise soğanların soyularak parçalara ayrılması sonucunda birçok kişinin rahatlıkla içebilmesi için kaynatılması gerekmektedir. Kaynayan soğanların ılıması beklenmeli ve soğanların sularından ayrılması için süzülmelidir. Elde edilen suyun ılıdıktan sonra günlük olarak yemeklerden önce tüketilmesi şartı bulunmaktadır.

Zayıflamak için soğan suyu kürü nasıl hazırlanır, birçok kişi farklı bir yöntem uygulamadan kaynatma yöntemini kullanmaktadır. Ancak soğanlar kesilirken bıçak kullanılmaması ayrıntı olarak geçmektedir. Soğanların parçalara ayrılarak daha sonrasında birçok kişi tarafından tercih edilen bir yöntem olan süzülmesi sayesinde lâpasının dökülmesi gerekmektedir. Sonrasında ise diyet yapanların zayıflama sürecine etkileri ise iştah kapatma şeklinde olmaktadır. Yemeklerden birkaç saat öncesinde tüketilen bu kür direk etki yaratarak kişinin yemek yeme isteğini kendisinden almaktadır. Mide sorunu olmayan hemen herkesin bu kürü rahatlıkla kullanacağı, daha sonrasında ise kilo verememek gibi bir sorunun ortadan kalkacağı görülmektedir.

??????????????????????????????????????????????????????????????

 

Bir önceki yazımız olan Yeşil Detoks Çorbası Tarifi Bu Yazımızda başlıklı makalemizi de incelemek isteyebilirsiniz.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun