Diyet Listeleri

Yeni Zayıflama Metodu: Bebek Maması Diyeti

26 Ekim 2014

Bebek maması ile zayıflama yöntemi daha çok yeni bulunmasına rağmen bütün dünya üzerinde bir akım halinde bütün kilo sorunu olanların tercih ettiği bir yöntem olarak karşımıza çıkmaya başladı. Dünya üzerinde ve ülkemizde bir çok ünlü aktristin bile bu yöntemle kilo vermeye başladığını biliyoruz tabi her yöntem gii bu yönteminde eksi ve artıları mevcut bulunmaktadır. Diyet programına uygulamanın maliyet olarak da daha az olması ve bebek mamalarında vücudun ihtiyacı olan bir çok besinin bulunması yanı sıra her zaman her yerde ulaşılabilen bir besin olması başlı başına Bebek maması ile zayıflama yöntemini seçmek için gerçekten etkili bir yöntemdir.  Nasıl zayıflanır bebek maması yiyerek diye düşünürseniz onun cevabı gayet açık bebekler için üretilen mamaların içerisinde yağ, tuz ve şeker bulunmazken liften zengindir ama burada da bir püf nokta var tabi o da bebek mamalarını seçerken sebze ağırlıklı olanları seçmektir.

Bebek maması ile zayıflama yöntemi ile zayıflamak istendiği zaman kullanılabilecek iki şekil var birinci ve en kolay olanı günde 14 mama kavanozuyla bebek maması tüketmek ve akşam yemeklerini sebzelerden zengin kalorisi düşük yemeklerle taçlandırmaktır. İkinci yöntem ise gün içerisinde yüksek kalorili şeyler canınız istediğinde bebek maması yemek ve bu size tokluk hissi vereceği için mamanın yanında en fazla 100 kalori tüketmeniz durumunda hem gözünüzün hem de karnınızın doyacağını sağlayacağı için sizi diyet anında çok zorlamanıza gerek kalmayacak. Bebek maması ile zayıflama yöntemini kullanmak isterseniz dikkat etmeniz gereken kavanoz sayısının unutulmaması birde bebek mamalarının adı üstünde bebek ve çocuklar için yapıldığından sizin vitamin ve lif ihtiyacınızı tamamen karşılamadığı için diyet programını çok uzun süre yapmamanız gerektiğidir.

 

??????????????????????????????????????????????????????????????

Bir önceki yazımız olan 30 Günde 15 Kilo Vermek İçin Listemiz Burada başlıklı makalemizde 1 ayda 15 kilo, 1 ayda 15 kilo diyeti ve 1 ayda 15 kilo nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun