Sağlıklı Yaşam

Ünlü Diyetisyenlerin İsimleri ve Telefonları

25 Ekim 2015

Ülkemizde son yıllarda en çok kilo nedeni ile doktora başvurulmaktadır. Bu nedenle en çok talep gören doktorlar da diyetisyenler olmaktadır. Çok revaçta olan bir meslek olduğu için binlerce diyetisyen bulunmaktadır. Fakat bunların hepsinin iyi niyetli olduğunu söylemek mümkün değildir. Çok yüksek fiyatlar aldığı halde insan sağlığını düşünmeyen diyetisyenler de oldukça fazladır. Bu nedenle bir diyetisyene başvurulacağı zaman, iyi bir ön araştırmanın yapılması gerekmektedir. Bilinçsizce başvurulan diyetisyenler insanları sağlıklarından etmektedirler. Bu nedenle bu mesleğe gönül vermiş ve bu mesleği insanların sağlıklı olması için yapan hekimler tercih edilmelidirler. Bu hekimlerin elbette ki taleplerden dolayı ücretleri biraz daha yüksek miktarlardadır. Fakat bu diyetisyenler işlerini gerçekten çok iyi yaptıkları için aldıkları ücretleri de hak etmektedirler. Ülkemizdeki ünlü diyetisyenlerin isimleri ve adreslerini incelemek için arama motoruna yazmak mümkündür. Yüzlerce isme ve adrese kolaylıkla ulaşılabilmekte ve incelenebilmektedir.

Ünlü diyetisyenlerin isimleri ve adresleri incelendiğinde en çok tanınan diyetisyenlerden birkaçı dikkati çekmektedir. Bunlardan biri diyetisyen Zeynep Subaşı’dır. Diyetisyenin Adresi: Özel Ankara Endomer Pediatrik Endokrinoloji Merkezi 4.Cadde(Rabindranath Tagore) No: 15 /B Yıldız- Çankaya / Ankara’dır. Diyetisyenin Telefon Numarası: 0 312 441 66 00’dır. Web: www.zeynepsubasi.com ve Email: info@zeynepsubasi.com’dur. Bu bilgiler aracılığıyla Zeynep Hanıma ulaşmak mümkün olmaktadır. Bir diğer diyetisyen de Taylan Kümeli’dir. Diyetisyenin Adresi: Akkavak Sokak Halil Bey Apt. No 31 Daire 30 Kat 3 Nişantaşı İSTANBUL’DUR. Diyetisyenin Telefon Numarası: 0 212 291 75 15’tir. Ayrıca, Web: www.taylankumeli.com ve Email: info@taylankumeli.com’dur. Bu bilgiler kullanılarak Taylan Kümeli’ye ulaşmak ve randevu almak mümkün olmaktadır.

Ünlü diyetisyenlerin isimleri ve adresleri incelendiğinde daha birçok isim karşımıza çıkmaktadır. Önemli olan tanınan, yaptıkları ile iyi anılan bir diyetisyen ile çalışmaktır.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun