Sağlıklı Yaşam

Göbek Eriten Diyet – İbrahim Saraçoğlu

25 Ekim 2014

Göbek eriten diyet İbrahim Saraçoğlu, göbek bölgesi için özel kürlere sahiptir. Bu kürler ile birlikte kişilerin yüksek oranda bir takım diyet listelerini kenara bırakmalarına neden olacaktır. Bunun nedeni ise bu kür oldukça faydalı ve etkili bir sonuç doğurmaktadır. Göbek bölgesinden şikâyetçi olan bayanların özellikle doğal çözümlere neden başvurdukları da ortaya konmaktadır. Göbek bölgesinin yanı sıra selülitlerden de kurtulmanızı sağlayacak olan bu kürler sayesinde çoğu kimsenin oldukça yüksek olan göbek bölgesi yağlarından kurtulmaları sağlanmaktadır.

Göbek eriten diyet İbrahim Saraçoğlu, lahana yaprağı ve maydanozun bu konuda yüksek bir etkisinin olduğunu ortaya koymaktadır. Lâhana yaprağı, maydanoz, limon suyu ve normal su karışımından oluşan bir kürün yaklaşık olarak her gün kullanılması ile ortaya çıkan sonucun oldukça etkili olduğunu ortaya koymuştur. Günlük 2 yâda 3 kez bu suyun içilmesi oldukça faydalı bir sonuç oluşturacaktır. Ancak bu durumu en az 3 hafta boyuncu kullanılması gerektiğini söylemektedir. Diyet yaparken ayın zamanda günlük olarak taze bir şekilde hazırlanması daha sonra da ara öğün olarak diyet programınıza eklenmesi gerekmektedir.

Göbek eriten diyet İbrahim Saraçoğlu, sunmuş olduğu kürün hazırlanması için kaynama sürelerinin oldukça dikkatli bir şekilde hazırlanması gerektiğini söylemektedir. Maydanozu ekleyerek yaklaşık olarak 3 dakika kaynatılması gerekli olan bu kürün, kaynamış karışımın soğumaya bırakılarak, süzülmesi gerektiğini de söylemektedir. Göbek eritme kürünün bir şekilde kullanılmasının nedeni ise etkili bir sonuç vermesinden kaynaklanmaktadır. Günümüzde birçok kişinin takip ettiği ve sunmuş olduğu tüm doğal çözümlerde çoğu hastanın yüzünü güldüren İbrahim Saraçoğlu bu kürle aşırı kilolu olan kişilerin de hızlı ve orantılı bir şekilde kilo vermelerinden yardımcı olmaktadır. Spor yapmanın da yine etkili bir çözüm olacağını savunmaktadır.

zayiflama-diyet-kilo-verme-85

Bir önceki yazımız olan Diyet Yaparken Yoğurt Yenir mi ? başlıklı makalemizde diyet yaparken activia yoğurt, diyet yaparken meyveli yoğurt yenirmi ve diyet yaparken yoğurt hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun