Diyet Listeleri

Şarkıcı Gülşen’in Özel Zayıflama Formülü

27 Ekim 2014

GÜLŞEN’İN ZAYIFLAMA FORMÜLÜ

Her zaman fit vücudu ve enerjik halleriyle dikkat çeken Gülşen, başarılı bir diyet ve egzersiz programı ile daha da fit hale geldi. Sevilen sanatçı sağlıklı ve incecik fiziği ile dikkat çekiyor ve beğeni topluyor. Sanatçı yağ oranını dengelemiş ve vücudunun kas oranında artış olmasını sağlamış. Sanatçının bu hale gelmesinde en önemli etkenlerden biri her gün düzenli olarak, aksatmadan spor yapması. Düzenli ve uzun yürüyüşler sıkı bir vücuda sahip olmasını sağlamış.

Gülşen diyet listesinde kesinlikle yağsız şekilde hazırlanan öğünleri tüketmiş.

Sabah Meyve ve yoğurt veya müsli ya da sadece beyaz yumurta ile hazırlanan omlet tüketilecek. Şekersiz çay içilebilir. Yeşil çay başta olmak üzere bitki çaylarını da sıkça tüketmelisiniz.

Diyet programında protein günü, pirinç günü şeklinde düzenlemeler bulunuyor. Buna göre bir gün protein günü olduğundan, tüm gün protein tüketiliyor. Pirinç gününde yağsız şekilde hazırlanan pirinç tüketimi söz konusu. Diyet programında makarna seçimleri, işlem görmemiş esmer makarna olarak geçiyor. Bu anlamda, kesinlikle karbonhidrat ile protein karışmaması çok önemli. Örneğin makarna kıymalı veya peynirli olarak tüketilmemeli.

Protein gününde,

Sabah

  • Üç yumurta beyazı ile yapılan mantarlı omlet
  • Öğle ve Akşam
  • Izgara balık veya tavuk
  • Ara öğünlerde organik kahve

Pirinç Günü

Sabah

  • Elma, tarçın ve haşlanmış tam pirinçten oluşan menü

Öğle

  • Pirinçli salata

Akşam,

  • Mantarlı pirinç risotto

Bu şekilde, menü ile vücudun ödem atması sağlanıyor. Bu özel diyet ayda bir veya birkaç kez yapılabilir. Sürekli yapılması ise doğru değildir. Öte yandan, detoks niteliğindeki diyet sayesinde su değil yağ yakımı sağlanmaktadır. Bu şekilde, hızlı ve düzensiz şekilde alınan kiloların verilmesi ve kalıcılık sağlanması mümkün olacaktır.

??????????????????????????????????????????????????????????????

 

Bir önceki yazımız olan Totk Tutucu Yumurta İle Hazırlanmış Diyet Listesi başlıklı makalemizde yumurta diyeti, yumurta diyeti canan karatay ve yumurta diyeti ekşi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun