Diyet Listeleri

Lor peyniri Diyeti listesi

23 Ekim 2016

Lor peyniri diyeceğim özellikle bel bölgesindeki yağlarından şikayetçi olan bayanların denemesi gereken bir diyet listesidir bölgesel yağlanmaları ve fazlalıkları yok etmede en iyi diyet listelerinden birisi olan lor peyniri diyet listesi günlük olarak uygulanan diyet programı ile vücut metabolizmasını hızlandıran ve yağların kısa bir sürede yapılmasını sağlayan son derece etkili bir diyet listesi Diyet listesini hazırlayan diyetisyen Selahattin Dönmez bu diyetin özellikle göbek sorunları ile başı dertte olan bayanlarımıza oldukça faydalı bir diyet olduğunu belirtiyor.

Lor peyniri diyeti vücudumuzun metabolizmasını düzenliyor

Lor peyniri diyeti ile vücudumuzun doku onarımı kas ve kemik güçlenmesi kendisini yenilemesinde en önemli faktörlerin olduğu ve beslenme programınızı düzenleyen sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olan lor peyniri diyeti protein ağırlıklı bir diyet listesi protein içeren besinler vücut metabolizmasının daha hızlı çalışmasını karbonhidrat ve yağlar sindirimin daha kolay olmasını sağlıyor.

Lor peyniri diyeti kaslar geliştiriyor ve yağları eritiyor

Lor peyniri diyet peynirli arasından protein ve hazmı kolaylaştıran en sağlıklı besinlerden birisidir. Lor peyniri aynı zamanda kronik hastalıklara iyi geliyor lor peyniri aynı zamanda kaç yılında poster bakımından oldukça zengin bir besin kaynağıdır Yani bu durum kemik ve diş bakımı açısından son derece önemlidir.

Lor peynirini yemekleri ve salata ya da ekleyebiliriz

Lor peyniri günün her saatinde sabahleyin öğle vakti akşam vakti tüketilebilir özellikle yemekleri ve salatalara ekleyeceğiniz lor peyniri vücudumuz için son derece faydalıdır.

Lor peyniri Diyeti listesi

Lor peyniri diyeti süresi 2-3 gün;

Lor peyniri diyetli ile verebileceğiniz kilo – 1-3 kilo;

Lor peyniri diyeti için 1 günlük malzeme:

200 light lor peyniri;
200 gr öldürülmüş kırmızı biber;
1 kilogram elma;
2 dilim peksimet;
baharatlar.

Kahvaltı: 2 adet peksimet, 100 gr biberi ve 100 gr lor peyniri karıştırıp baharat serpiyorsunuz. Oluşan malzemeyi peksimetlere de sürebilirsiniz. Çay/kahve (şekersiz).

Birinci ara: elma, çay/kahve (şekersiz).
Öğle: 100 gr lor peyniri + 100 gr biber, 30 dakika sonra elma.

İkinci ara: 2 elma.

Akşam: Elma, bitki çayı veya ayran.

Gün boyu 1.5-2 litre su için/ ve bitki çayları.

Bu diyeti 3 günden fazla uygulamayın.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun