Sağlıklı Yaşam

Kilo Verdiren İlaçlar Nelerdir ?

25 Ekim 2014

Kilo verdiren bazı ilaçlar vardır. Metabolizmayı hızlandıran bu ilaçlar tüketildiğinde ekstra kilo verilmesi sağlanır. Kilo vermek için yalnızca bu besinleri tüketmekle değil egzersiz yapmakta üzerine diyet yapmak  yeterlidir. Yemekten önce ve yemekten sonra tüketilmesi gereken çaylar arasında rezene, anason ve yeşil çay başta olmak üzere bir çok çay çeşidi vardır. Kilo verdiren ilaçlar ile ilgili güvenilir ve ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bir uzmana danışmanızda fayda var. Hızlı kilo verdiren bitki çayları arasında en çok etkili olan makarnadır.  Bunun yanı sıra birçok farklı makarna çeşitleri yapmanız da mümkün olur. İstediğiniz sebzeleri karıştırarak farklı soslar elde edebilirsiniz. Kilo verdiren İlaçlar ile dengeli beslenmek de çok büyük önem taşır. Elde ettiğiniz sosları makarnayla karıştırıp hem karbonhidrat hem de protein alabilirsiniz. Bu bitkisel organik soslar hem sağlıklıdır hem de lezzetlidir. Bu tok tutma özelliği sayesinde öğünlerinizi azaltıp kilo verirsiniz. Bunun yanı sıra hazmı kolaylaştıran çaylar da vardır. Hazmetmeyi kolaylaştıran bu çaylar da çok fazla vitamin ve mineral desteğini bulabilir hatta bitkisel proteini de bu çaylardan elde edersiniz. Bitkisel çaylar arasında en çok tercih edilen ve etkili olan yeşil çaydır. Birde kekik çayı ve ada çayı yağ yakmanıza fazlasıyla yardımcı olur.

Bu besinlerin yağ yakma özelliği sayesinde kilo verirsiniz hem de tokluk hissi gerçekleşir. Bu hissiyat sayesinde iştihanız azalır. Bunun yanı sıra da diyet yapıldığı takdirde çok fazla egzersiz yapılırsa, Çok kısa sürede fazlaca kilo verebilirsiniz. Kilo Verdiren İlaçlar konusunda dilerseniz en yakın eczaneden yardım alabilirsiniz. Bu Çayları tüketerek bağışıklık sisteminizi de güçlendirebilirsiniz. Kilo kaybı olduğunda bağışıklık sistemi çökebilir. Bağışıklık sistemini tahıllı makarna ve sebzelerden korumanız mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Hızla Kilo Almanın Yolları Nelerdir ? başlıklı makalemizde kilo alma yöntemi, kilo alma yöntemler ve kilo alma yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun