Diyet Listeleri

–(Günde 500 gr)– Verdiren Çok Etkili ve Hızlı Diyet Listesi

30 Ekim 2014

Bugün sizlere çok etkili bir diyet listesi yayımlayacağız. Bu diyet ile günde 500 gr kilo verebileceksiniz. Diyetimizde hesap oldukça basit kaç kilo vermek istiyorsan bu diyeti o kadar gün yapmak yeterli. Örneğin vermeniz gereken kilo 5 kilo ise bu diyeti 10 gün boyunca yapmanız yeter li olacak. Hesabı basit olan bu diyeti yapmak o kadar da basit değil zira gün de 500 gr vermek oldukça iyi bir irade gerekmektedir.

Sabah Kahvaltısı: Güne 1 kase yoğurt tüketmek ile başlıyoruz. Yoğurt yedikten sonra kahvaltımız da 100 gram beyaz peynir olacak. Ayrıca yanında 3 dilim ya da jambon yiyebilirsiniz. Ayrıca şekersiz çay ve 2 adet söğüş domates de tüketebilirsiniz.

Öğle Yemeği: Öğle yemeğinde genelde et türü besinler yemeniz lazım. Bu örneğin 1 kutu yağsız ton balığı olabilir, ekmek olmayan tavuk döner olabilir ya da bir balık olabilir en olmadı 4 adet ızgara köfte tüketebilirsiniz. Yanında sınırsız salata tüketebilirsiniz. Bunları bulamazsanız 2 adet haşlanmış yumurta ve 2 adet domates de tüketebilirsiniz.

Akşam Yemeği: Akşam yemeğinde sadece sebze yiyoruz ve kesinlikle ekmek yok. 6 Kaşık sebze yemeği yanında 1 kase yoğurt tüketebilirsiniz. Sebze olarak, ıspanak, karnıbahar, mantar, pırasa, kereviz gibi yemekler tercih edin.

 

Bir önceki yazımız olan Tok Tutan Özel Meyve Suyu Tarifi başlıklı makalemizde tok tutan çaylar, tok tutan kahvaltı ve tok tutan kilo aldırmayan yiyecekler hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun