Diyet Listeleri

Göğüsleri büyütmek için ne yemeli?

18 Kasım 2013

Göğüsleri büyütmek için ne yemeli?

Dolgun ve daha düzgün görünümlü göğüslere sahip olmak için yapmanız gereken şeyler aslında çok basittir; fakat bir çoğumuz basit yöntemlerin neler olduğunu bilmediğimiz için çareyi ameliyat masalarında aramaktayız. Sadece beslenme programınızda yapacağınız ufak tefek değişiklikler ile birkaç zaman içinde daha düzgün ve hayalini kurduğunuz daha dolgun göğüslere sahip olmanın mutluluğunu yaşarsınız. Bu konuda bize yardımcı olacak besinlerin neler olduğuna gelin hep birlikte göz atalım. Göğüs büyütmek için ne yemeli, göğüs büyüten yiyecekler nelerdir? İşte yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkan göğüs büyüten yiyecekler…

Gelişmemiş, yeteri kadar büyümemiş meme dokunun hormonal bozukluklara bağlı sebeplerini ortadan kaldırmaya yönelik birtakım besinleri tüketmemiz tavsiye ediliyor. Çeşitli yiyecekleri yiyerek hormonlarınızın çalışmasını sağlayabilirsiniz. Vücudunuzda kadınlık hormonu olan östrojenin daha fazla salgılanmasına sağlayarak göğüs dokusunun gelişmesine olanak sağlayın. Egzersiz ve masaj yapmak da göğüslerin irileşmesine yararlı olmaktadır. Meme büyüten gıdaları düzenli bir şekilde tükettiğiniz zaman östrojenin salgılanmasına ve kısa sürede de göğüslerinizin büyüdüğünü göreceksiniz.

Meme büyütmeye yardımcı besinlerin başında pek çok konuda sağlık açısından yararlı olan süt geliyor. Süt ve süt ürünleri göğüs büyütme konusunda epey etkilidir. Bilhassa soya sütü. Soya sütü gibi soya peyniri de göğüslerin büyümesine katkıda bulunuyor. Keten tohumu ve arpa gibi şeylerde memelerin büyümesini sağlar. Kabak çekirdeği, ayçekirdeği, anason tohumları  memelerdeki gelişmeyi harekete geçirir. Elma, kiraz, şeftali, barbunya, karnabahar, salatalık, havuç, mantar, brokoli, domates, Brüksel lahanası, kereviz, yeşil fasulye, börülce, nohut, kahverengi pirinç, fasulye filizi, zeytin, kuru erik ve yulaf ezmesi gibi daha pek çok şey göğüslerin büyümesine yardımcı olmaktadır.

Bir önceki Hindistan cevizi sütü selülite iyi gelir mi? başlıklı konumuzda hindistan cevizi süte iyi geliyor mu, hindistan cevizi sütü faydaları ve hindistan cevizi sütü selülite faydaları hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bir önceki yazımız olan 3 Haftalık Dukan Diyeti Listesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun