Diyet Listeleri

3 Günde 3 Kilo Verdiren Şok Etkili Diyet Listesi

8 Kasım 2014

Aşırı derecede bir kilo verme durumunuz varsa, üstelik vaktinizde oldukça kısıtlı ise; 3 günde 3 kilo diyetini deneyebilirsiniz. Özel olarak hazırlanan öğün düzeni sayesinde ve dikkat etmeniz gereken uyarıları ile bu diyet seçeneği sizlere 3 günde 3 kilo verme hususunda yardımcı olabilir. Üstelik genel anlamda vücudu yormayacak ve herkese hitap eden öğünler ile hazırlanmış olan bu diyet listesi, diğer seçeneklere oranla daha rahat bir şekilde 3 günlük süreçte 3 kiloyu vermenize yardımcı olabilmektedir.

1. GÜN: Kahvaltı sadece çeyrek sandviç ile geçecek. Yarım dilim kaşar peyniri ve marul, domates ile yapılacak sandviç. Yanında ise 1 bardak şekersiz çay olacak. Öğle yemeğinde sadece 1 adet elma tüketilecek yanında bol miktar su. Akşam olduğunda ise 100 gram kadar tavuk eti tüketilecek yanında ekmek yok.

2. GÜN: Kahvaltı 1 kase mısır gevreği ve süt ile geçecek. İçecek olarak sadece bol miktarda su. Kahvaltıdan 10 dakika sonra ise 1 adet elma tüketilecek. Öğle yemeğinde yağsız salata tüketilecek ve yanında gene sadece su. Akşam yemeğinde ise çeyrek yemek tabağı kadar karnabahar tüketilecek, yanında 1 dilim kepek ekmeği.

3. GÜN: Son güne, kahvaltıda sadece 1 adet elma olacak. Öğle yemeğine gelindiğinde 1 konserve ton balığı olacak, yanında ekmek yok. Akşam yemeği ise 100-150 gram kadar kırmızı et ve yanında 1 dilim kepek ekmeği, yağsız salata şeklinde tamamlanacak.

3 GÜNDE 3 KİLO DİYETİ UYARILARI

– Bu diyet süresince günlük en az 2-2,5 litre kadar su tüketmeniz önerilir,
– Diyet, sağlıklı bireyler düşünülerek genel anlamda hazırlanan bir öneri listesidir. Sağlık sorunlarınız var ise ve/veya diyet uygulamada sorunlar çıkar ise mutlaka diyeti bırakmalısınız.
– Diyet esnasında kullanılacak yoğurtlar mutlaka light olarak seçilmelidir.
– Ara öğünleri, ana öğünlere ek olarak kendiniz belirleyebilir ve bu öğünlerde sadece 1 adet elma, muz gibi meyveleri tüketebilirsiniz.

diyet-zayiflama-52

Bir önceki yazımız olan 3 Günde 3 Kilo Verdiren Mucize Şok Diyet Listesi başlıklı makalemizi de incelemek isteyebilirsiniz.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun