Diyet Listeleri

Göbek Yağları Nasıl Eritilir ? Göbek Yağlarını Eritme Yolları

9 Kasım 2014

Bazen diyet yaparsınız hatta kilo da verirsiniz ama göbeğiniz bir türlü erimez. Bu gibi durumlarda canınız oldukça sıkılır.  Diyet yaparken göbek bölgeniz için ayrıca çalışmalar yapmanı gerekmektedir. Örneğin sofranızda mutlaka yoğurt bulunmalı. Yoğurt çok kuvvetli bir yağ yakıcıdır. Bundan dolayı her yemekte mutlaka 1 kase yoğurt tüketmenizde büyük fayda vardır.

Ayrıca diyet esnasında kesinlikle sakız çiğnemeyin. Sakız çiğnerseniz ağız içi salgı bezleriniz çalışır. Böylece mideniz yemek yemeye başladığınızı algılar. Ancak yemek yemediğiniz için mideniz boş yere çalışır. Daha fazla açlık hissi duyarsanız.

Tuz kullanımı da doğru bir uygulama değildir. Ne zaman tuz tüketseniz midenizdeki su miktarı artar böylece göbek bölgenizde şişlik oluşur.

Ayrıca bol miktarda lifli besin tüketin. Böylece hem daha uzun süre tok kalırsınız hem de bağırsak sisteminiz çok iyi bir şekilde çalışır.

 

Bir önceki yazımız olan Bu Besinleri Yiyerek Kilo Verin Kalori Yakın başlıklı makalemizde kilo verdiren, kilo verdiren çaylar ve kilo verdiren diyetler hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun