Diyet Listeleri

Fazla Kilolardan Kurtulmayı Sağlayan 1 Haftalık Diyet Listesi

28 Kasım 2013

Birçok insanın ve özellikle de kadınların en büyük sorunlarından birisi de fazla kilolarıdır. Dış görünüşüne çok önem veren kadınlar, zayıflayarak forma girmeye çalışmaktadırlar. Ama kilo vermek sadece zayıflamak için değil, aynı zamanda sağlıklı olmak ve ideal kiloya ulaşmak için de gerekli bir durumdur. Bu amaçla hazırlanmış pek çok diyet programı bulunmaktadır. Bu programlardan yararlanarak çok kısa sürede forma girmek ve kilo vermek mümkün olabilmektedir. Bu sebeple oluşturulmuş 1 haftalık fazla kilolardan kurtulmayı sağlayan diyet listesi ile zayıflama sağlanabilmektedir. Ayrıca bu diyet doyurucu bir özelliğe de sahiptir. Hem kalorisi düşük, hem de sağlıklı ve tok tutan gıdalardan oluşan bu diyet programları ile zayıflamanın yeninde yeni bir beslenme şekli de oluşturulmuş olmaktadır.

1.2. ve 3. Gün

Kahvaltı: 1 bardak sıcak suyun içine limon sıkıp içilir. 2 haşlama patates

Öğlen: 1 tabak yoğurt, 2 haşlanmış patates

Akşam:  2 fincan ayran, 3 haşlanmış patates

4.Gün

Kahvaltı:  Sınırsız miktarda meyve

Öğlen:  1 fincan ayran 2 haşlanmış patates

Akşam: 200 gram ızgara tavuk

5.Gün

Kahvaltı: Sınırsız miktarda meyve

Öğlen:  Sınırsız miktarda patates

Akşam: 1 Izgarada alabalık

6.Gün

Kahvaltı:  Sınırsız miktarda Karpuz

Öğlen: Sınırsız miktarda patates

Akşam: Mangalda közlenmiş patates

7.Gün

Kahvaltı: 1 simit, sınırsız çay

Öğlen: 1 porsiyon patates salatası

Akşam:  Sınırsız miktarda haşlama yumurta, 2 fincan ayran

1 haftalık fazla kilolardan kurtulmayı sağlayan diyet listesinde görüldüğü gibi bu diyetin besin içeriği oldukça geniştir. Bu sayede yorgunluk ve asabiyet çekmeden kilo verilebilmekte ve form sağlanabilmektedir. Ama bu diyetin daha etkili olabilmesi için de egzersizlerle desteklenmesi ve programın dışına çıkılmaması gerekmektedir. Bu biçimde yapıldığında diyet başarıya ulaşacak ve fit bir görünüm sağlanacaktır.

zayiflama-diyet-kilo-verme-17

Bir önceki yazımız olan Akrep Burcu İçin Özel Diyet Listesi başlıklı makalemizde akrep burcu diyeti, akrep burcu diyeti hedef ve akrep burcu kadın diyeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun