Ev Yapımı Tedaviler

Elma Kürü İle Hızlıca Zayıflama Formülü

8 Kasım 2014

Elma kürü ile zayıflama yöntemi kilo verme sürecini sadece diyetinizi kolaylaştıracak bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bitkisel hazırlana kürler bize kilo verme aşamasında detoks etkisi veya metabolizmayı hızlandırdığı için birçok artı etki sağlayacaktır. Elma kürü hazırladım artık hareket etmeme spor yapmama gerek yok diye düşünme hatasına girmemeniz gerekmektedir.  Diyet yapmaya ve kilo vermeye karar verdiğiniz zaman egzersiz hareketlerini ve kendinize uygun olarak seçmiş olduğunuz diyeti elma kürü ile desteklediğiniz daha olumlu sonuçlar alacaksınız.

Elma kürü yapmak için gerekli malzemeler:

1 adet orta boy yeşil elma, 1 adet sulularından limon, 1 çay kaşığı ya da çubuk tarçın, 1 çay kaşığı kadar karabiber, 1 çay kaşığı miktarınca karanfil birlikte 2 litre klorsuz içme suyu

Elma kürü yapılışı: Elmalarımızı küçük dilimler halinde dilimleyiniz ve limonlarımızı  da kabuklarını soyup böldükten sonra ocağa konabilecek bir kaba koyun. Sonra içerisine kalan malzemelerimizi ekleyerek, 2 litre kadar içme suyumuzu da ekleyip içerisinde ateşte kaynatma işlemine başlayalım. Kaynamaya başladıktan sonra, tencerenin ağzını kapatarak kısık ateşte üç dakika daha kaynatalım. En son olarak karışımızı süzüp tüketebiliriz.

Elma kürünün kullanımı: Elma kürü ile zayıflamak isteyenler spora gitmeden yaklaşık otuz dakika önce formülü içmelidirler. Spor esnasında kilolarınızdan daha çabuk kurtulmanızı sağlayacak bu yöntem ile birlikte, daha kolay ve daha hızlı bir şekilde fazla kilolarınıza veda edebilirsiniz. Her sabah bir su bardağı içmeniz tavsiye ediliyor. Her sabah bir bardak içmeniz sizin gün içerisinde yapmış olduğunuz bütün aktiviteler için metabolizmanızın daha hızlı yağ yakmasına ve bunun sonucu olarak daha hızlı kilo vermenize yardımcı olacaktır. Sağlıklı ve fit günler geçirmeniz ve bunun mutluğuyla bir yaşam geçirmeniz dileğiyle.

??????????????????????????????????????????????????????????????

Bir önceki yazımız olan 1 Ayda 9 Kilo Vermek İçin Güzel Bir Diyet Listesi başlıklı makalemizde 1 ayda 9 kilo, 1 ayda 9 kilo nasıl verilir ve 1 ayda 9 kilo verdi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun