Diyet Listeleri

Elma Diyeti Nasıl Yapılır?

24 Ekim 2015

Yeşil elma yiyerek zayıflamak ister misiniz? Meyve yemeyi, özellikle yeşil elmayı sevenlerdenseniz, bu diyet tam da size göre. Bugüne kadar binlerce kadının deneyip başarılı sonuçlar elde ettiği Yeşil Elma Diyeti ile siz de kısa sürede kilo vermenin keyfini yaşayabilirsiniz. Sadece 5 günde 5 kiloya varan kilo kaybı yaşamanızı sağlayan yeşil elma diyeti ile, bir hafta sonra aynaya baktığınızda kendinizi daha ince, daha fit ve daha mutlu hissedeceksiniz. Gün içinde en az 1.5 kilo yeşil elma yemenizi gerektiren bu diyet listesinde, ayrıca gün içinde en az 3 bardak yeşil çay ve en az 3 litre suyu da beraberinde tüketmelisiniz. Peki, Yeşil Elma Diyeti nasıl yapılır?

1. gün en az 1 kilo yeşil elma yemelisiniz. Onun dışında kahvaltıda peynir ve domatesle hazırlanmış tost yiyebilirsiniz. Yanında bir bardak yeşil çay ve 3-4 yeşil zeytin de serbest. Günün kalanında ise yeşil elma yemek serbest.

2.güne geldiğinizde, kahvaltıda 2 adet haşlanmış yumurta ile 1 dilim buğday ekmeği yiyebilirsiniz. Günün kalanında en az 1.5 kilo yeşil elma tüketmeniz gerekiyor.

3.güne gelindiğinde, elma miktarı 2 kiloya çıkıyor. Kahvaltıda 1 dilim buğday ekmeğinin yanında, az miktar yağsız peynir ve 1 bardak yeşil çay içebilirsiniz. 4.gün, kahvaltıda yine peynirli ve domatesli tost ve 1 bardak şekersiz kahve yer alıyor. Kahvaltıdan sonra gün boyu en az 2 kilo yeşil elma yemelisiniz. Diyetin son günü, yani 5.günde, yine en az 1.5 kilo elma yemelisiniz. Son günün kahvaltı menüsünde ise domates-salatalık, 2adet haşlanmış yumurta ve ince dilim beyaz peynir yer alıyor.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun