Diyet Listeleri, Genel

Diyet Günlüğü 2.Gün Kilo: 73’e indi

24 Ekim 2015

Merhabalar,

Biliyorsunuz ki geçenlerde bir diyet günlüğüne başladık. Diyet günlüğümüzün ikinci yazısı ile bugün sizlere yine deneyimlerimizi anlatacağız. Diyet günlüğü yazımızın birinci sayfasını yani ilk gününe buradan ulaşabilirsiniz Diyet Günlüğü 1. Gün. Şimdi size diyeti yapan arkadaşımıza özel hazırladığımız diyet listesinin ikinci günündeyiz. Kendisi bize yine deneyimlerini gönderdi bizde sizlerle paylaşacağız.

Diyette 2. Gün

Bugün sabah her şey güzel başladı kahvaltı yine oldukça doyurucuydu. Öğlen yemeği iyiydi ancak öğleye kadar beklemek biraz zorladı beni. Öğle yemeği ile akşam yemeği arasında 10 adet badem yedim biraz diyetin dışına çıktım. Akşam yemeği ni saat 19:00 civarında yedim ancak bugünümün tek kötü yanı şeker krizi yaşamış olmam ve gece 4 adet çikolatalı gofret yedim ancak bu büyük olanlardan değil hoşbeş marka olandan hesapladım bu bana ortalama 190 kcal maal oldu napalım :) onun dışında kurallara uydum”

Diyette 2. Gün Menüsü:

Sabah: Kahvaltıda haşlanmış yumurta, oldukça az kibrit kutusu kadar bile olmayan beyaz peynir, yanında 1 domates, 1 bardak portakal suyu ve çay tükettim

Öğlen: Konserve barbunya pilaki yedim dünde aynısını yemiştim oldukça tok tuttu yanında 1 bardak portakal suyu ve 2 dilim kızartılmış kepek ekmeği yedim.

Ara Öğün: 10 adet badem tükettim

Akşam Yemeği: Normalde başka bir şey yiyecektim ancak hanım mercimek köftesi yapmış sıkıntılı bir yiyecek olmadığını bildiğim için toplam 7 adet mercimek köftesi yedim yanında da 1 bardak ayran midemde sonra köfteler bulgurdan ötürü şiştiği için kendimi oldukça tok hissettim

Kaçamak: Malesef bir kaçamak yaptım ve 4 adet eti hoşbeş gofretinden yedim :)

Gün sonundaki kilom 73.2

Gayet güzel giden bir diyet oldu

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun