Ev Yapımı Tedaviler

Dereotu Kullanarak Zayıflamanın Yeni Formülü

8 Kasım 2014

Hemen hemen her gün az yemek yemek, dikkatli ve sağlıklı beslenmek zayıflamanın temel taşı gibidir. Bunun yanı sıra insanın kendini tok hissetmesi, diyeti için paha biçilemez bir şeydir. 110 kilosunuz ve bir oturuşta neredeyse kuzu yiyorsunuz. Düşünsenize bir süre sonra canınız fazla yemek istemiyor. Az yemekle sofradan tok bir şekilde kalkıyorsunuz. Bu mümkün değil diye düşünmeyin. Her şey mümkündür. Sadece doğru yolu bulmak için biraz çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Şuan bu yazıyı okuyorsanız kendinizle gurur duymanıza az kaldı. Çünkü artık siz de az yemekle doyacaksınız. Buna ortam hazırlayacak, sizi zayıflatacak şifalı bitki dereotudur.

Zayıflatan bitkilerin başında gelir bu şifalı bitki. Her ne kadar tadı ve kokusu bakımından güzel olmayan bir bitki olsa da yararları bakımından bir o kadar da zengin bir bitkidir. Kafamızdaki ön yargıyı bu şekilde atarsak bu doğaüstü bitkinin diyetinin nasıl yapılacağına şimdi bakabiliriz. Bol iştahlı kişilerin özellikle yemesini tavsiye ettiğimiz dereotu kendinizi tok hissetmenizi sağlayacaktır. Sofraya oturmadan 15 dakika önce 1 yemek kaşığı dereotu yerseniz sofradan biraz erken kalkarsınız. Daha az yemek tüketirsiniz.

Tokluk hissi veren bu mucizevi bitki dereotu, diyet yapan kişilerin çok yemek yemelerini frenleme görevi yapar. Hatta ve hatta bu bitkiyi ara öğünlerde tüketmek de faydalı olacaktır. Dereotunu ara öğünlerde yemek, bir sonraki öğününüzde tokluk hissetmenize yardımcı olacaktır. Bazı doktorlarımızın araştırmalarına göre dereotu insanı zayıflatmaya teşvik etmesinin yanı sıra mide rahatsızlıklarına, gaz sorununa ve sindirim sistemine de fayda sağlamaktadır.

Dereotu diyeti olarak adlandırdığımız bu diyette yediğimiz yemeklerden çok öğün öncelerinde dereotu tüketmemiz gerekmektedir. Bunun yerine yemeklerimize dereotu katarak da aynı etkiyi yakalayabiliriz.

 

Bir önceki yazımız olan 2 Ayda 4 Kilo Vermek İçin Sağlıklı Bir Diyet Listesi başlıklı makalemizde 2 ayda 4 kilo, 2 ayda 4 kilo almak ve 2 ayda 4 kilo nasıl verilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun