Diyet Listeleri

Canan Karatay Uykuda Zayıflama Nasıl Olur ?

26 Ekim 2014

Canan Karatay, ülkemizin çok önemli hekimlerinden ve beslenme uzmanlarından birisidir. Kendisinin görüşlerine ve fikirlerine her zaman başvurulmaktadır. Beslenme ve diyet alanında çığır aşan düşünceleri ve ortaya çıkardığı yeni bulgular ile farklı bir bakış açısı oluşturmuştur. Oluşturduğu farklı diyet listeleri ve içerikleri bulunmaktadır. Kişiler kendileri için uygun olanı seçerek diyete başlamalıdırlar. Özellikle de bu diyetleri yapacakların bir rahatsızlığı olmaması gerekmektedir. Canan Karatay’ın daha uzun süreli ve içeriği bol listeleri olduğu gibi oldukça kısa süreli, çok etkili fakat içeriği çok dar olan listeleri de bulunmaktadır. Diyete zaman ayırarak uzun bir perioda yayabilecek olanlar bu uzun süreli diyet programlarını seçmelidirler. Fakat eğer diyet için yeterli vakitleri yok ise o zaman kısa süreli ama uygulaması daha zor olan diyetleri tercih etmelidirler. Canan Karatay diyeti ile uykuda nasıl zayıflandığı konusu ise en çok merak edilenlerdendir.

Bu konuya gelmeden önce Canan Karatay diyetinden bahsetmek gerekmektedir. Canan Karatay Diyeti, gündüz sık ve doyurucu öğünleri içermektedir. Bu nedenle de açlık hissi olmamaktadır. Bu yüzden hangi çeşit seçilirse seçilsin, diyet rahat uygulanabilmektedir. Ayrıca akşam yemekleri de doyurucu ve hafif gıdalardan oluşmaktadır. Yemekten sonraki atıştırmalıklar da şeker ihtiyacını gidermektedir. Fakat burada önemli olan nokta, akşam yenilecek olan gıdaların süresinin çok geç saatlere sarkmaması gerektiğidir. Akşam saat sekizden sonra Karatay diyetinde kesinlikle bir şeyler yemek yasaktır.

Canan Karatay diyeti ile uykuda zayıflamanın nasıl olduğunu merak edenlerin cevabı tam da burada saklıdır. En son yiyecek sekizden önce yendiği için insanlar yemek yiyip yatmamış olurlar böylece metabolizmaları hala çalışır halde olduğu için, bu besinleri kolaylıkla sindirebilmektedir. Böyle olunca da uykudayken vücut yemekleri öğütmek zorunda kalmaz ve rahatça çalışır. Böylece, metabolizma uykudayken de kilo verebilmiş olmaktadır.

diyet-zayiflama-kiloverme45

Bir önceki yazımız olan 1 Haftalık Karatay Diyeti başlıklı makalemizde 1 haftalık karatay diyet listesi ve 1 haftalık karatay diyeti listesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun