Diyet Listeleri

1 Haftalık Karatay Diyeti

26 Ekim 2014

Canan Karatay’ın çok farklı diyet listeleri bulunmaktadır. İnsanlar, bu listelerden kendilerine uygun olanı tercih ederek uygulayabilmektedirler. Bu nedenle Canan Karatay’ın her ihtiyaca ve bünyeye uygun listeleri bulunmaktadır. Eğer insanlar çok kısa bir sürede kilo vermek istiyorlarsa 1 haftalık Karatay diyet listesini incelemelidirler. Eğer kendileri için uygun olduğunu düşünüyorlarsa bu diyeti kesinlikle uygulamalıdırlar.

1.2. ve 3. Gün

Kahvaltı: 1 bardak sıcak suyun içine limon sıkıp içilir. 2 haşlama patates

Öğlen: 1 tabak yoğurt, 2 haşlanmış patates

Akşam:  2 fincan ayran, 3 haşlanmış patates

4.Gün

Kahvaltı:  Sınırsız miktarda meyve

Öğlen:  1 fincan ayran 2 haşlanmış patates

Akşam: 200 gram ızgara tavuk

5.Gün

Kahvaltı: Sınırsız miktarda meyve

Öğlen:  Sınırsız miktarda patates

Akşam: 1 Izgarada alabalık

6.Gün

Kahvaltı:  Sınırsız miktarda Karpuz

Öğlen: Sınırsız miktarda patates

Akşam: Mangalda közlenmiş patates

7.Gün

Kahvaltı: 1 simit, sınırsız çay

Öğlen: 1 porsiyon patates salatası

Akşam:  Sınırsız miktarda haşlama yumurta, 2 fincan ayran

Görüldüğü gibi 1 haftalık Karatay diyet listesi genel itibari ile patates içerikli bir diyettir. Bu diyet ile çok kısa sürede çok hızlı bir şekilde kilo vermek mümkündür. Biraz disiplin ve sabır ile diyet sona ulaştırılırsa çok başarılı sonuçlar oluşacaktır. Ama diyeti yarıda bırakmamak önemlidir. Ayrıca diyet bittikten sonraki evre de çok mühimdir. Çünkü bu dönemdeki yaşanabilecek dikkatsizlikler, verilen kiloların tekrar alınmasına neden olabilmektedir. Bu yüzden diyetten sonra da düzgün ve dengeli beslenilmeli,  abartıya kaçılmamalıdır. Özenli davranıldığında insanlar bu diyet ile amaçladıkları fitliğe ulaşabileceklerdir. Bu diyet için önemli olan nokta tüketilen gıdalarda tuz ve yağın kesinlikle kullanılmaması gerektiğidir. Eklentiler olmadan doğru şekilde yapılmalıdır. Özellikle de diyet yapılmadan önce kişiye uygun ise uygulanmaya başlanmalıdır.

diyet-zayiflama-kiloverme44

Bir önceki yazımız olan Diyet Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ? başlıklı makalemizde diyet yaparken dikkat edilecek, diyet yaparken dikkat edilecek hususlar ve diyet yaparken dikkat edilecekler hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun