Diyet Listeleri

3 Ayda 20 Kilo Verdiren Süper Bir Sağlıklı Etkili Diyet Listesi

3 Kasım 2014

Diyetisyenler diyet önerilerinde bulunurken her vücut tipine özel ayrı ayrı diyetler düzenlemektedir. Diyet yapmak konusu özellikle biz bayanların meşgul olduğu bir konudur. Bunun için günümüzde bir çok alternatif mevcut olmakla birlikte egzersiz diyet önerilmemektedir. Yağ yakıcı bu diyetler mucize diyet olarak adlandırılır ve kısa sürede kilo vermenizi sağlar .3 Ayda 20 Kilo Verdiren Diyet Listesine bakarsak gerçek anlamda kilo almaya elverişli bir vücut yapısına sahip olduğunu görebiliriz. Kilo vermenin en etkili ve az maliyetli yöntemlerinden biri diyet yapmak diğeri ise düzenli egzersiz yapmaktır. Düzenli egzersiz yapmak için zaman probleminiz varsa, diyet yapmak kesinlikle tek çözüm olacaktır. Aşağıda bahsedeceğimiz diyet hızlı kilo verdiren bir diyet olup dikkatli uygulanması gerekmektedir. 3 Ayda 20 Kilo verdiren diyet listesi diyet listesine göz atmanız gerekir. Şimdiden Kolay Gelsin

1.Gün:

Sabah: 1 Bardak Greyfurt Suyu, 2 Adet Haşlanmış Yumurta, 4 Adet Zeytin

Öğle: 1 Kase Balık Çorbası, 2 Adet Kızarmış Kepekli Ekmek

Akşam: 1 Adet Közlenmiş Patates, Yarım Kase Salata, Yarım Kase Yoğurt

  1. Gün:

Sabah:1 Adet Elma, 1 Bardak Kahve, 1 Avuç Ceviz(Kuru Meyve ile)

Öğle: 150 gr Haşlanmış kırmızı et, Yarım Porsiyon Az Yağlı Pilav

Akşam: 1 porsiyon sebze yemeği,  2 Kaşık Süzme Yoğurt, 1 Adet Kızarmış Ekmek

  1. Gün:

Sabah: 1 Adet Armut, 1 Bardak Yarım Yağlı Süt, 1 Adet Muz

Öğle: Yarım Porsiyon Sebze Yemeği ve Yoğurt

Akşam: 150 gr Beyaz Et, Yarım Kase Salata

3 Ayda 20 Kilo Verdiren Diyet Listesi yukarıdaki gibidir. Bu diyetimiz toplamda 60 gün sürmektedir. karbonhidratla günlük vücudun ihtiyacını minimize etmek amaç edinilmiştir. 2. Günden sonra kilo düşüşü başlar, tansiyonunuzu düzenli ölçtürünüz. Sonun dilediğiniz kiloya kavuştuğunuza inanamayacaksınız. Sağlıklı Günler Dileriz.

zayiflama-diyet-kilo-verme-120

Bir önceki yazımız olan 1 Ayda 8 Kilo Vermek Çok Sağlıklı ve Çok Kolay başlıklı makalemizde 1 ayda 8 cm saç uzatma, 1 ayda 8 kilo verdim ve 1 ayda 8 kilo verdim kadınlar kulübü hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun