Diyet Listeleri

10 Günde 10 Kilo Diyeti Listesi

24 Kasım 2013

Günümüz hayat şartları ve yoğun iş temposu içerisinde birçok kişinin spora zaman ayıramadığı bilinmektedir. Bu yüzden kişilerin fazla kilolarından kurtulabilmeleri için etkili bir diyet yapmaları gerekmektedir. Özellikle herhangi bir özel durum için hızlı bir şekilde kilo vermek isteyenlere 10 günde 10 kilo verdiren diyet tavsiye edilmektedir. Bu diyeti uygulayanların birçok kişinin 10 kiloya kadar verebildikleri bilinmektedir.

Diyetin eksiksiz bir şekilde uygulanması büyük bir önem taşımaktadır. Zaten hızlı diyet listesi içeriğine bakıldığında uygulamanın son derece kolay olduğu görülmektedir. Sabahları 2 adet haşlanmış yumurta 1 adet greyfurt ve şekersiz bitki çayı içilmelidir. Öğle yemeğinde ise bir porsiyon lahana haşlaması bir but derisiz tavuk ve yanında 1 adet greyfurt yenilmesi gerekmektedir. Akşam yemeğinin saatine dikkat edildikten sonra bir porsiyon meyve salatası bir tas mercimek çorbası 1 dilim diyet ekmeği 2 bardak su yeterli olmaktadır.

Akşam yemeğinin geç saatlere bırakılmaması ve gece yatmadan önce de hiçbir şekilde bir şeyin tüketilmemesi gerekmektedir. Ayrıca her akla geldiğinde sirkeli suyun da içilmesinin kilo vermeyi hızlandırdığı belirtilmektedir. Ayrıca bu diyet ile birlikte günde en az 1 saat yürüyüş yapabilenlerin çok daha başarılı sonuçlar elde ettikleri görülmektedir. Tüm bunların yanı sıra herhangi bir rahatsızlığı bulunanların diyeti uygulamadan önce uzman bir diyetisyenden yardım almaları tavsiye edilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Çikolata Diyeti Listesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun