Diyet Listeleri

Yay Burcu Diyeti Listesi

24 Ekim 2015

Merhabalar,

Uzun bir süredir burçlar için diyet listesi yayımlıyordum. Bugün sizlere Yay burcu diyeti listesi vereceğim. Yay burcu kişileri için özel olarak hazırlanmış diyet listesidir. Yay burcu kişileri kırmızı etten uzak durmalıdır zira bünyelerinde hemen kilo yapar. Bunun yerine süt, peynir ve beyaz et tercih etmelidirler. Şekerli ve unlu ürünlerde sağlıkları açısından iyi değildir.

Bu diyet listesi ile 3 günde 2 kilo verme şansınız vardır.

1. gün
Kahvaltı: Kahvaltıya başlamadan önce 1 bardak ılık suyun içine limon sıkıp içiniz, ardından yağsız tavada çok az yağ kullanarak 1 yumurtadan peynirli omlet yapınız ve yanında sınırsız domates ve 2 dilim tam buğday ekmeği tüketiniz.

Öğle Yemeği: Sınırsız ızgara et ve yanında ekmek yok ancak 1 bardak ayran tüketebilirsiniz

Akşam Yemeği: Haşlanmış tavuk eti, domates, marul ve haşlanmış mısırdan yapılma tavuk salatası yanında ayran ya da meyve suyu.

2. gün
Kahvaltı:Kahvaltıya başlamadan önce 1 bardak ılık suyun içine limon sıkıp içiniz, 1 kibrit kutusu kadar beyaz peynir ve 1 domates yanında 2 dilim kızartılmış tam buğday ekmeği

Öğle Yemeği: Peynirli tek yumurtadan yapılmış omlet yanında 1 dilim tam buğday ekmeği ve sınırsız domates

Akşam Yemeği: Fırında fırın poşetinde pişmiş tavuk eti yaklaşık 250 gram kadar

3. gün
Kahvaltı: Kahvaltıya başlamadan önce 1 bardak ılık suyun içine limon sıkıp içiniz, 2 dilim ekmek, beyaz peynir ve domatesten hazırlanmış sandviç

Öğle Yemeği: 1 kase tavuk çorbası, 1 tabak sebze yemeği ve 1 bardak ayran

Akşam Yemeği: Sınırsız ızgara tavuk, yanında sınırsız domates ve 1 bardak ayran ekmek yok!

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun